mousesports z Fnatic o pozycje lidera, inne mecze o dobre miejsca w grupie ESL Pro League Season 11.

0
51
Fot. StarLadder

Rywalizacja w drugiej fazie ESL Pro League Season 11 dobiega końca. Powoli wszystko staje się jasne wśród drużyn, które na co dzień grają ze sobą mecze, aby zyskać miano tej najlepszej i zająć pierwsze miejsce w grupie. Obecnie na pozycji lidera grupy A w drugiej fazie ESL Pro League jest mousesports, które nie przegrało żadnego meczu, a na ich koncie jest obecnie 9 punktów,  dzisiaj tych punktów ponownie może być więcej. Jednak zaraz za podopiecznymi Allana „Rejina” Petersena jest szwedzkie Fnatic, które ma 6 punktów na koncie. A jak to będzie dzisiaj?

Europejsko-szwedzka walka o pierwsze miejsce w grupie

To już jest ta faza drugiej rundy ESL Pro League Season 11, w której grające ze sobą drużyny rywalizują o pozycję lidera i wydaje się, że te mecze mogą być najlepsze do oglądania, bowiem mousesports zmierzy się ze szwedzkim Fnatic. Finn „karrigan” Andersen i jego drużyna są obecnie na pozycji lidera, ale Jesper „JW” Wecksell i jego koledzy zaraz za nimi z różnicą trzech punktów do swoich dzisiejszych rywali. Jeśli podopieczni Allana „Rejina” Petersena pokonają Szwedów znacznie przybliżą się do pierwszego miejsca w grupie, ale o to będzie trudno, bowiem Fnatic mimo swojej, wczorajszej porażki z OG Esports, na pewno będzie chciało poprawić swoją grę i pokonać mousesports.

Rewanż za Intel Extreme Masters Katowice 2020: Nikola „NiKo” Kovać kontra Oleksandr „s1mple” Kostyliev

Podopieczni Janko „YNk” Paunovića grają, a raczej w ogóle nie grają, bo to co było w pierwszej rundzie ESL Pro League Season 11 w fazie grupowej jest dalekie od tego, co zespół prezentuje teraz, a raczej nie prezentuje niczego, bo ma na swoim koncie 0 punktów, a do końca rywalizacji w drugiej rundzie zostały dwa mecze, więc jeśli chcą liczyć się w walce o dobre miejsce, muszą koniecznie pokonać dzisiaj ukraińską formację Natus Vincere, ale z pewnością nie będzie to proste i również liczyć na przegrane mecze takich drużyn jak: OG, Astralis. FaZe Clan z Natus Vincere mierzył się na turnieju w Katowicach – Intel Extreme Masters Katowice 2020, w którym to dwukrotnie formacja z naszej wschodniej granicy była lepsza i pokonała swoich przeciwników 2:1. Faworytem tego meczu jest Natus Vincere, które gra zdecydowanie lepiej i przede wszystkim, pewnie zwyciężają swoje mecze.

Mecz, który zdecyduje o miejscu w tabeli – europejsko-duńska rywalizacja

Astralis kontra OG Esports, czyli rywalizacja która z pewnością wpłynie na miejsce w grupie, bowiem te dwie drużyny mają w dorobku po 3 punkty. Zespół, który dzisiaj będzie lepszy może nawet zająć pozycję w górnej części tabeli, ale będzie to również trudne zważywszy na to, że pozostałe, dzisiejsze mecze to przede wszystkim walka o dodatkowe punkty i pozycje lidera. Wydaje się, że faworytem w tym meczu jest drużyna z Danii – Astralis, ale Aleksi „Aleksib” Virolainen i jego koledzy również prezentują się z bardzo, bardzo dobrej strony.

14:25 – mousesports vs. Fnatic
18:00 – FaZe Clan vs. Natus Vincere
22:00 – Astralis vs. OG Esports

Transmisja z polskim komentarzem dostępna na kanale Twitch: Polsat Games 2


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments