Mikołaj „Elazer” Ogonowski na 4. Ogólnopolskim Kongresie Sportów Elektronicznych

0
31
Fot. OKSE

26 lutego 2020 w katowickim Muzeum Śląskim odbędzie się 4. Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych, który orgnizowany jest przez Esport Association. Wśród prelegentów będą nie tylko eksperci ds. sportów elektronicznych, ale także Mikołaj „Elazer” Ogonowski, który jest jednym z najlepszych zawodników StarCraft II na świecie.

Czwarta edycja OKSE będzie dotyczyć tematów edukacyjnych, jak i biznesowych. Młodzi ludzie zainteresowani rozwojem w branży sportów elektronicznych usłyszą nie tylko o esportowych wywiadach od kuchni, kreowaniu wideo wysokiej jakości czy najbardziej pożądanych cechach poszukiwanych przez pracodawców, ale także m.in. o roli zdrowia fizycznego w treningu esportowym.

Mikołaj „Elazer” Ogonowski na OKSE

W Muzeum Śląskim na OKSE pojawi się Mikołaj „Elazer” Ogonowski, który wystąpi również na Intel Extreme Masters Katowice 2020 i opowie na temat roli zdrowia fizycznego w treningu esportowym, a wraz z nim będzie również Sebastian Krzepota, który był trener przygotowania fizycznego w Legii Warszawa, a obecnie pełni rolę dyrektora sportowego w x-kom AGO, którą reprezentuje Mikołaj „Elazer” Ogonowski.

Więcej na temat 4. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Sportów Elektronicznych


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments