Marcelo „Coldzera” David w składzie FaZe Clan za Filipa „NEO” Kubskiego?

0
58
Marcelo Coldzera David

Zmiany składu w europejskim składzie FaZe Clan po StarLadder Major Berlin 2019? Możliwe, że tak. Według francuskiego dziennikarza Nela, za polskiego zawodnika, do drużyny może dołączyć brazylijski gracz – Marcelo „Coldzera” David.

Marcelo „Coldzera” David otrzymał cztery oferty z różnych zespołów, do których miałby dołączyć, a jednym z nich jest właśnie skład podopiecznych Janko „YNk” Paunovića. W zasadzie, gdyby Brazylijczyk został nowym zawodnikiem FaZe to ponownie jego trenerem będzie Janko” YNk” Paunović, bo jak wiadomo, Serb był również trenerem w zespole Gabriela „Fallena” Toledo.

Po Majorze w Berlinie mają być rozmowy pomiędzy Coldzerą, a FaZe Clan. Z kolei, według amerykańskiego dziennikarza, Jarka „Dekaya” Lewisa transferu może też nie być ze względu na kwotę, którą chce MIBR od amerykańskiej organizacji, która wynosi milion dolarów.

Co więcej, FaZe Clan jest również zainteresowane fińskim zawodnikiem, który obecnie jest prowadzącym w zespole ENCE Esports, grającym na berlińskim Majorze – Aleksim „Aleksib” Virolainenem.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments