Marcelo „Coldzera” David oficjalnym zawodnikiem FaZe Clan!

2
66
Marcelo Coldzera David

Długo trzeba było czekać na oficjalną informację na temat tego transferu. Brazylijski zawodnik, grający m.in w MIBR, dołączył do europejskiej formacji – FaZe Clan.

Mowa tutaj oczywiście o Marcelo „Coldzera” Davidzie, który od lipca 2019 został wolnym zawodnikiem, nie miał stałego miejsca pracy. Teraz się to zmieniło, brazylijski zawodnik dołączył do drużyny podopiecznych serbskiego trenera Janko „Ynk” Paunovića. Jego debiut będzie już dzisiaj podczas ESL One New York 2019.

Oprócz byłego zawodnika MIBR, w składzie jest także Łotysz, który grał m.in w Epsilon Esport, natomiast teraz będzie reprezentował zespół FaZe Clan. Obecnie Helvijs „Broky” Saukants jest jako stand-in, czyli zawodnicy chcą zobaczyć, co zaprezentuje łotewski gracz.

Skład FaZe Clan:

Nikola „NiKo” Kovać
Olof „Olofmeister” Kajbjer
Havard „Rain” Nygaard
Marcelo „Coldzera” David
Helvijs „Broky” Saukants
Janko „Ynk” Paunović – trener drużyny


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] najsłabszym ogniwem tego zestawienia. Po wielu zmianach, a przede wszystkim odejściu Marcelo „coldzery” Davida organizacja notuje coraz gorsze wyniki. Ostatnio przegrali amerykańskie kwalifikacje […]

trackback

[…] zainteresowany jest pozyskaniem brazylijskiego zawodnika, Marcelo „Coldzerę” Davida. Gracz z Ameryki Południowej dołączył do FaZe Clan i w zasadzie od razu zadebiutuje, praktycznie w swoich regionach, skąd […]