Koniec gry w jednym składzie byłych zawodników Virtus.pro

0
129
Flashpoint Season 3
Fot. ESL

Polscy zawodnicy reprezentujący ex-Virtus.pro nie będą dalej tworzyli wspólnego zespołu. Od pewnego czasu u byłych zawodników, rosyjskiej organizacji Virtus.pro nie było dobrze, chociaż grali razem w różnego rodzaju ligach, jednak wszyscy doszli do wniosku że dalej nie będą tworzyć drużyny.

ex-Virtus.pro w różnych ligach grali jako zespół o nazwie „robin hoodzi”. We wczorajszym meczu przeciwko Team GamerLegion w składzie na mapie nie było Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego, który jak później wyjaśnił: zaspał na mecz w wyniku złego samopoczucia. Paweł „byali” Bieliński i jego koledzy zagrali ze stand-inem, którym był Michał „crank” Krystyniak, ale mimo to ex-Virtus.pro musiało uznać wyższość swoich rywali.

Tomasz „phr” Wójcik w jednym ze swoim wpisów w mediach społecznościowych dał do zrozumienia, że obecny skład nie będzie kontynuuował wspólnej gry. Trzech zawodników ex-Virtus.pro, Janusz „Snax” Pogorzelski, Arkadiusz „Vegi” Nawojski oraz Tomasz „phr” Wójcik nie są już związani kontraktami z rosyjską organizacją.


Poprzedni artykułTom Clancy’s The Division 2 do kupienia za 12 zł na Epicu lub Ubistore
Następny artykułZakończyła się faza grupowa BLAST Premier Spring 2020
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments