Kolejny dzień z turniejem BLAST Premier Spring 2020. Na inaugurację Natus Vincere zagra z Complexity Gaming

0
36
Fot. BLAST / Maciej Kołek
Przed nami kolejny, emocjonujący dzień podczas europejskich, wiosennych finałów BLAST Premier Spring 2020. Wczoraj poznaliśmy drużyny, które odpadły z dalszej rywalizacji. W dzisiejszym meczach również będzie ciekawie. 

W pierwszym, dzisiejszym meczu, ukraińsko-rosyjskie Natus Vincere zagra z Complexity Gaming, które w poprzedniej rywalizacji pokonało zespół Mateusza „mantuu” Wilczewskiego – OG wynikiem 2:1. W kolejnym meczu, podopieczni Caspra „ruggaha” Due’a przegrali również mecz przeciwko Szwedom z Ninjas in Pyjamas 2:0 i w rezultacie odpadli z dalszej gry w turnieju BLAST Premier Spring 2020.

Wracając jednak do formacji z Ukrainy. Podopieczni Andrii „B1ad3’a” Gorodenskyi’ego w pierwszym meczu z łatwością pokonali szwedzkie Ninjas in Pyjamas 2:0, a dzisiaj czeka ich mecz z Complexity Gaming. Teoretycznie faworytem do zwycięstwa jest Oleksandr „s1mple” Kostyliev i jego koledzy, ale Benjamin „blameF” Bremer i jego koledzy również prezentują bardzo dobrą grę i są w dobrej formie.

Rewanż za Intel Extreme Masters Katowice 2020

Drugi mecz będzie rywalizacją rewanżową pomiędzy FaZe Clanem a Teamem Vitality. Obie formacje grały ze sobą podczas Intel Extreme Masters Katowice 2020. Wtedy lepszym zespołem był  FaZe Clan, który pokonał Francuzów 2:1.

16:30 – Natus Vincere vs. Complexity Gaming
20:00 – FaZe Clan vs. Team Vitality

Transmisja z europejskich, jak i amerykańskich, wiosennych finałów BLAST Premier Spring 2020 dostępna jest na kanale ESPORTNOW


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments