Kolejny dzień fazy play-off ESL Pro League Season 12, a w nim derby Danii

0
22
BLAST Premier
Fot. ESL

Wczoraj poznaliśmy trzech półfinalistów ESL Pro League Season 12, a dzisiaj poznamy jeszcze jeden zespół, który awansuje do półfinału, a także formacje która jako pierwsza odpadnie z dalszej rywalizacji w dwunastym sezonie ESL Pro League.

Na początek duńskie derby

W duńskich derbach Astralis zagra przeciwko Heroic. Nicolai „device” Reedtz i jego koledzy są zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa w meczu. W fazie grupowej zajęli pierwsze miejsce wygrywając sześć meczów z rzędu i ulegając tylko Complexity. Z kolei Heroic w swojej grupie zajęło czwarte miejsce, wygrywając cztery mecze, przegrywając trzy z nich, a wśród nich był ten przeciwko x-kom AGO. Podopieczni Danny’ego „zonica” Sørensena z pewnością poukładali swój skład na tyle, by dzisiaj faktycznie być w roli faworyta. Co ciekawe, w Heroic grał dobrze nam znany Patrick „es3tag” Hansen, który dzisiaj zagra przeciwko swoim byłym kolegom.

Europa kontra Finlandia

W drugim dzisiejszym meczu ESL Pro League Season 12, mousesports zagra z ENCE. We wczorajszych pojedynkach obie formacje musiały uznać wyższość swoich rywali, chociaż początkowo wydawało się, że europejski skład pokona Natus Vincere. Z kolei, Finowie stali przed ogromną szansą na to, by pokonać Complexity, co w rezultacie się nie udało. Aleksi „allu” Jalli i jego koledzy musieli uznać wyższość europejskiego składu.
17:30 – Astralis vs. Heroic
21:00 – mousesports vs. ENCE

Transmisja z polskim komentarzem: Polsat Games 2


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments