Oficjalnie: KEi oraz Kylar poza AVEZ Esport!

1
56
AVEZ Esport
Fot. Facebook.com/ AVEZ.esport
Kamil „KEi” Pietkun oraz Kacper „Kylar” Walukiewicz nie będą reprezentować barw polskiej organizacji AVEZ. Jeszcze w grudniu 2020 roku organizacja poinformowała o zmianach w swoim składzie.

Organizacja poinformowała, że Kamil „KEi” Pietkun i Kacper „Kylar” Walukiewicz nie będą dalej grać w zespole. Nie wiadomo też, w jakiej, nowej organizacji będą grać byli reprezentanci AVEZ. Obaj zawodnicy dołączyli do składu w 2019 roku przed rozpoczęciem Polskiej Ligi Esportowej. Wtedy w zespole grał już m.in Michał „MOLSI” Łącki. Bardzo dobry występ podczas Polskiej Ligi Esportowej i tym samym zawodnicy oficjalnie dołączyli do organizacji. Jednak w trakcie była zmiana graczy, za Olka „Hadesa” Miśkiewicza do składu dołączył Kuba „Markoś” Markowski, który grał bardzo dobrze. 

Szczególnie świetnie zespół zaprezentował się podczas otwartych kwalifikacji do Flashpointa, awansując do zamkniętych kwalifikacji.

Więcej informacji na oficjalnej stronie polskiej organizacji.
Więcej tekstów o AVEZ na naszej stronie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] kolejne zmiany w składzie na polskiej scenie Counter-Strike’a. Wcześniej pisaliśmy o zmianach w AVEZ Esport. Jeszcze w ubiegłym roku Illuminar Gaming poinformowało, że cały skład przechodzi na ławkę […]