kassad trenerem EXTREMUM? A w nim zawodnicy z Renegades oraz 100Thieves

2
26
Aleksandar kassad Trifunović
Fot. StarLadder
Kiedy pojawiły się pierwsze informacje dotyczące nowego, europejskiego składu amerykańskiej organizacji Cloud9, wszyscy byli ciekawi tego, kto będzie w składzie. Właściciele Cloud9 po jakimś czasie poinformowali, że trenerem nowego składu będzie Serb – Aleksandar „kassad” Trifunović, natomiast prowadzącym, Brytyjczyk – Alex „ALEX” McMeekin. Panowie długo ze sobą nie popracowali, bowiem organizacja poinformowała, że kończy współpracę z trenerem.

Współpraca pomiędzy trenerem oraz organizacją Cloud9 zakończyła się dlatego, że Serb oraz Brytyjczyk nie potrafili się ze sobą porozumieć. Jednak według informacji podanych przez francuskiego dziennikarza, Guillaume’a „neLa” Rathier’a, Aleksandar „kassad” Trifunović zostanie trenerem rosyjskiej zespołu EXTREMUM. Co ciekawe, w samej formacji są zawodnicy którzy razem reprezentowali barwy australijskiej formacji Renegades oraz 100Thieves. Warto również dodać, że EXTREMUM jest organizacją rosyjską, ponadto do składu miałby dołączyć również Joakim „jkaem” Myrbostad, który wcześniej reprezentował drużynę z Norwegii – Apeks. 

Jeśli wszystkie informacje się potwierdzą, to wszyscy zawodnicy, którzy grali ze sobą w poprzednich, dwóch zespołach, ponownie zagrają w jednym składzie, który będzie prezentował się następująco:

  • Aaron „⁠AZR⁠” Ward
  • Jay „⁠Liazz⁠” Tregillgas
  • Sean „⁠Gratisfaction⁠” Kaiwai
  • Joakim „⁠jkaem⁠” Myrbostad
  • Aleksandar „⁠kassad⁠” Trifunović – trener

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Jeśli chodzi o zmiany w Cloud9, jako pierwszą z nich była zmiana trenera – Aleksandara “kassada” Trifunovića. […]

trackback

[…] Tebbit ma zostać nowym trenerem drużyny, a zastąpić ma na swoim stanowisku Aleksandara “kassada” Trifunovića. Jednak to nie jedyna zmiana na jaką zdecydowała się amerykańska […]