Już dzisiaj w ECS Season 7, Virtus.pro zagra z North, ale wcześniej krótka historia

0
56
michal snatchie rudzki virtus.pro
michal snatchie rudzki virtus.pro

Virtus.pro zagra z zespołem North w Esports Championship Series Season 7. Podopieczni Jakuba „Kubena” Gurczyńskiego miała okazję grać już z Duńczykami w siódmym sezonie ECS, ale wtedy to North okazało się być lepsze.

Mecz pomiędzy tymi, dwoma zespołami odbył się w Esports Championship Series Season 6, 3 listopada 2018 roku. Wtedy jednak to North mogło cieszyć się ze zwycięstwa na mapie Nuke – 16:11. Jednak w tamtym czasie, Virtus.pro miało też inny skład. W zespole grał Filip „Neo” Kubski, Jarosław „Pasha” Jarząbkowski, czy też Piotr „Morelz” Taterka, których już w drużynie nie ma. To jeśli chodzi o ECS Season 6.

Natomiast jeszcze wcześniej mieliśmy również mecz pomiędzy tymi drużynami podczas FACEIT Major: London 2018. Virtus.pro przegrało z North 6:16 w głównych kwalifikacjach, a ten mecz odbył się we wrześniu 2018 roku.

Jak widać po krótkiej historii meczów dwóch drużyn, Virtus.pro dwukrotnie było słabsze od swoich duńskich rywali, ale miejmy nadzieję że dzisiaj to się zmieni i Polacy będą cieszyć się ze zwycięstwa w ćwierćfinale.

Virtus.pro vs. North, 18.03.2019, godz. 17:00

Stream z polskim komentarzem: IzakOOO

Komentują: Piotr „Izak” Skowyrski, Paweł „Saju” Pawelczak


Poprzedni artykułINNO3D GeForce GTX 1660 Twin X2 – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułEVGA GeForce GTX 1660 XC BLACK GAMING – karta graficzna mini-ITX
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.