Intel Extreme Masters Katowice 2019 bez polskich drużyn

0
87

Intel Extreme Masters Katowice 2019, który będzie Majorem bez udziału polskich drużyn, które nie poradziły sobie z awansem w kwalifikacjach do europejskiego Minora.

Na pewno dla innych drużyn europejskich, te kwalifikacje były jak najbardziej pozytywne, uhonorowane awansem na europejskiego Minora. Jednak na pewno nie cieszą się z tego polscy kibice, którzy zapewne kupili bilety na event, który odbędzie się w katowickim Spodku, ale nie zobaczą tam żadnej, polskiej drużyny. Virtus.pro, Team Kinguin, X-Kom Team, Mikstura, to te, cztery zespoły walczyły o awans na europejskiego Minora, ale wszystkie przegrały swoje mecze i nie zagrają w stolicy Górnego Śląska.

Zapewne też wszyscy wiedzą, że zaraz po tym jak Virtus.pro przegrało mecz o awans na Minora, dyrektor organizacji, Roman Dvyoriankin w swoim wpisie na Twitterze poinformował, że współpraca z zawodnikami CS:GO zakończyła się.

Polskich drużyn nie będzie, ale będą inne zespoły, które zapewne zaprezentują dużo, dobrej gry. Teraz tak naprawdę wszyscy zastanawiają się i rozmyślają nad tym, co będzie dalej z drużyną Virtus.pro?


Poprzedni artykułTechPowerUp GPU-Z 2.16.0 z obsługą nowych kart GeForce RTX
Następny artykułNVIDIA zebrała ponad 83 tys. zł w kolejnej akcji charytatywnej
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.