Illuminar pokonuje GamerLegion na inaugurację Eden Arena: Malta Vibes 4. PACT przegrywa z Lyngby Vikings

1
31
Fot. StarLadder

Pewne zwycięstwo formacji prowadzonej przez Janusza „Snaxa” Pogorzelskiego – Illuminar, które pokonało europejski skład – GamerLegion.

Mapą meczową pomiędzy Illuminar Gaming oraz GamerLegion był Nuke. Janusz „Snax” Pogorzelski i jego koledzy rozpoczęli po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową oraz kolejne dwie, 3:0. Polacy co prawda wyszli na prowadzenie, ale ich rywale odrobili trzy rundy i mieliśmy remis, 3:3. Początek meczu bardzo wyrównany, z lekką przewagą dla polskiej przewagą, 7:5. Bardzo dobra gra polskiej formacji, a także podwyższenie swojego prowadzenia do czterech rund, 9:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla Janusza „”Snaxa” Pogorzelskiego i jego kolegów.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrał GamerLegion, 10:6. Początek drugiej połowy należał do podopiecznych Rasmusa „Guxa Ståhla, 10:8. Po chwili sytuacja na mapie znów się zmieniła i teraz to polska drużyna zaczęła wygrywać swoje rundy i zyskiwać tym samym wyższe prowadzenie, 13:8. Końcówka meczu należała do Illuminar, które pewnie pokonuje GamerLegion 16:9.

Illuminar Gaming vs. GamerLegion 16:9 – Nuke

A już za chwilę mecz w systemie BO3, w którym Illuminar Gaming zagra z Duńczykami – Lyngby Vikings, natomiast Actina PACT podejmie Team GamerLegion. 

Zapraszamy również do przeczytania naszego poprzedniego tekstu, który jest zapowiedzią czwartego tygodnia rozgrywek.


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] do poprzednich tekstów m.in o zwycięstwie Illuminar z GamerLegion na inaugurację, a także zwycięstwie Illuminar z duńską formacją Lyngby […]