Illuminar Gaming rozpoczyna bootcamp przed kwalifikacjami do IEM Katowice 2020

0
88
Fot. DreamHack / Alex Maxwell / *Zdjęcie zostało zamieszczone tylko w celach informacyjnych (niekomercyjnych) i stanowi utwór chroniony prawem . Należy do autora / firmy zgodnie z jego / jej polityką prywatności. Na stronie zamieszczamy jedynie cytat, pojedyncze zdjęcia. Odnośnik / Link do całego artykułu został zawarty na stronie .

Illuminar Gaming po dłuższej przerwie świątecznej rozpoczyna bootcamp przed jednym z najważniejszym turniejów w 2020 roku – Intel Extreme Masters Katowice 2020.

Same, zamknięte kwalifikacje do Intel Extreme Masters Katowice 2020 odbędą się w dniach 9-10 stycznia 2020, natomiast Paweł „Innocent” Mocek oraz jego koledzy i trener postanowili wspólnie potrenować do kwalifikacji, udając się na bootcamp, który organizowany jest w Warszawie.

Oprócz podopiecznych Adriana „IMD” Piepera w zamkniętych kwalifikcjach do Intel Extreme Masters Katowice 2020, w grze zobaczymy także zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa – ARCY, który w ostatnim czasie wypożyczył do drużyny Aleksandra „Hadesa” Miskiewicza

Na pewno to będzie ciekawa rywalizacja z uwagi na zespoły, które wezmą w nich udział, a dodatkowo w zamkniętych kwalifikacjach może wziąć udział m.in FaZe Clan, ENCE Sports oraz G2 Esports, tak wiec zapowiadają się ciekawe mecze wszystkich drużyn.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments