W sobotę i niedzielę cztery profesjonalne drużyny esportowe z Polski i zagranicy rozegrają turniej w grze Counter Strike: Global Offensive. Najlepsza z nich wygra zaproszenie do widowiskowych finałów Games Clash Masters w Gdyni i zawalczy o część z puli 100.000 dolarów!

Zwycięzca oprócz nagrody pieniężnej, dołączy do AGO Esports, Team Kinguin, HellRaisers oraz Heroic. Wszystkie te drużyny reprezentując swoje kraje zmierzą się na czarno-złotej arenie nad polskim morzem w dniach 28-30 września. Będzie to festiwal esportu, gdzie spotkają się kibice i gracze z całego kraju. Poza główną atrakcją na uczestników będzie czekało wiele stref free2play, atrakcji, spotkań z graczami oraz strefa kibica z wielkim festiwalem Grill&BBQ.

Transmisję na żywo z weekendowego turnieju będzie można oglądać na twitch.tv/gamesclashtv. W eliminacjach zagrają: niemiecki Sprout, polskie Izako Boars, duńskie GucciTT oraz polska Pompa Team.

Mecze z turniejowego studia skomentuje duet Adam „Destru” Gil oraz Olek „Vuzzey Kłos.

Zostanie również przeprowadzona analiza meczów. Odpowiadać za nią będzie Sebastian „dark” Babiński oraz Damian „Mdn” Kisielewski. Mecze rozgrywane będą w formacie BO2 (Round Robin) Punktacja: zwycięstwo – 3 punkty, remis – 1 punkt,  przegrana – 0 punktów.

Harmonogram:

Sobota:

12:00 – Izako Boars vs. Pompa Team

15:00 – Pompa Team vs. Sprout

18:00 – Sprout vs. gucciTT

Niedziela:

12:00 – Sprout vs. Izako Boars

15:00 – gucciTT vs. Izako Boars

18:00 – Pompa Team vs. gucciTT

Games Clash Masters: Turniej Eliminacyjny CS:GO już w ten weekend! 1

Games Clash Masters: Turniej Eliminacyjny CS:GO już w ten weekend! 2

Drużyna, które zajmie drugie miejsce otrzyma zaproszenie do Turnieju Ostatniej Szansy (24-25 sierpnia), gdzie zmierzy się z PACT, x-kom team oraz drużyną z eliminacji online (zapisu ruszą na gamesclah.pro już w sobotę). Będzie to ostatnia szansa na zdobycie zaproszenia na czarno-złotą arenę w Gdyni.


Poprzedni artykułAMD B450 – następca chipsetu B350 z technologią StoreMI
Następny artykułASRock Fatal1ty B450 Gaming-ITX/ac – nowa płyta mini-ITX
Redaktor serwisu PcMod.pl piszący o esporcie. Największą wiedzę posiada o Counter Strike:Global Offensive. Uczestniczy w największych eventach oraz konferencjach prasowych o esporcie w Polsce.