Filip „Neo” Kubski i FaZe Clan przed finałami ESL Pro League Season 9

0
131
Filip Neo Kubski - Virtus.pro
Fot: Virtus.pro Facebook / EPICENTER 2018

Przed nami finały ESL Pro League Season 9, w których zagra drużyna FaZe Clan z Filipem „Neo” Kubskim. Dla podopiecznych Yanko „Ynk” Paunovica będzie to drugi turniej LAN w nowym składzie.

Dla nas z pewnością najważniejszą drużyną do oglądania podczas finałów dziewiątego sezonu ESL Pro League będzie zespół  prowadzony przez polskiego zawodnika, Filipa „Neo” Kubskiego.

Pierwszym, oficjalnym turniejem Neo był DreamHack Masters Dallas 2019, w którym FaZe Clan dotarł aż do półfinału, ale tam musiał uznać wyższość swoich rywali z Finlandii – ENCE Esports, przegrywając z nimi 2:0.

Lepszy Neo od AdreNa

Przeglądając historię drużyny FaZe Clan, kiedy w składzie był kazachski zawodnik, Dauren „Adren” Kystaubayev, a teraz Filip „Neo” Kubski, różnica jest widoczna. Przede wszystkim dlatego, że kiedy w składzie był Kazach, drużyna nie grała tak dobrze jak z Polakiem. Co prawda, wygrali ELEAGUE CS:GO Invitational 2019 oraz BLAST Pro Series: Miami 2019, to na pozostałych turniejach zajmowali odległe miejsca.

Filip „Neo” Kubski po dołączeniu do drużyny, razem z zespołem wystąpił na DreamHack Masters Dallas 2019, tam gra FaZe Clan była naprawdę dobra, widać było zmianę i prowadzenie Neo, który miał pomysły na swoich rywali.

Zwycięstwo z AdreNem

Kiedy do zespołu dołączył Dauren „AdreN” Kystaubayev, zespół wygrał pierwszy, turniej LAN w nowym składzie w Stanach Zjednoczonych: ELEAGUE CS:GO Invitational 2019.

Wymagający rywale FaZe Clan we Francji

Poznaliśmy grupy finałów ESL Pro League Season 9, w którym zagra FaZe Clan. Rywale drużyny Filipa „Neo” Kubskiego są wymagający, szczególnie amerykańska formacja Team Liquid, która wygrała już dwa turnieje są w serii Intel Grand Slam: Intel Extreme Masters Sydney 2019 oraz DreamHack Masters Dallas 2019.


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments