FaZe Clan stawia na młodych graczy. Litwin nowym zawodnikiem amerykańskiej organizacji?

2
57
Fot. BLAST

Po tym, jak wczoraj Olof „olofmeister” Kajbjer podał informację o tym, że w najbliższym czasie zamierza odpocząć od profesjonalnego grania i w rezultacie odszedł z amerykańskiej organizacji FaZe Clan drużyna musiała poszukać kogoś, kto dołączy do składu w miejsce szwedzkiego zawodnika. W sumie nie musieli długo szukać. FaZe Clan będzie testować w swoim zespole 16-letniego Litwina.

Według amerykańskiego dziennikarza zajmującego się różnymi wiadomościami z branży e-sportowej, Jarka „Dekaya” Lewisa, FaZe Clan wybrało już zastępcę Olofa „olofmeistera” Kajbjera i stawia na młodość. Wyborem organizacji będzie 16-letni Aurimas „Bymas” Pipiras, który grał w mniejszych organizacjach, takich jak Demolition Crew oraz w zespole, którego nazwa jest od kraju pochodzenia zawodnika – 1337HUANIA. 

Na początku jednak będzie testowany przez podopiecznych Janko „YNk” Paunovića, a dopiero po czasie i efektach pracy w zespole, będzie decyzja o jego dalszej karierze w jednym z najlepszych zespołów na świecie.

Jeśli wszystkie informacje się potwierdzą, to skład FaZe Clan będzie wyglądał następująco:

Nikola „NiKo” Kovač
Håvard „rain” Nygaard
Marcelo „coldzera” David
Helvijs „broky” Saukants
Aurimas „Bymas” Pipiras

Janko „YNk” Paunović – trener


Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] z amerykańskiej organizacji, natomiast do składu Nikoli „NiKo” Kovača dołączył nowy zawodnik, który miał być na początku testowany, natomiast później okazało się że będzie […]

trackback

[…] Aurimas „Bymas” Papiras został oficjalnym stand-inem w FaZe Clan. Wcześniej było to bardziej gdybanie, że prawdopodobnie nim zostanie. Potwierdziły się zatem informacje, o których pisaliśmy już wcześniej.  […]