FaZe Clan przegrywa z Team Vitality w drugim meczu Majora

0
49
Fot. DreamHack / Adela Sznajder

FaZe Clan w drugim meczu berlińskiego Majora musiało uznać zdecydowaną wyższość drużyny z Francji – Team Vitality, który zagrał wręcz perfekcyjnie na mapie Dust 2. Od początku meczu byli zdecydowanym faworytem, wygrywając mecz.

Początek meczu na mapie Dust 2 był zupełnie nieudany dla podopiecznych serbskiego trenera, Janko „YNk” Paunovića, którzy przegrali pierwszą rundę pistoletową. Wydawało się, że w drugiej rundzie będzie coś lepiej, ale…Dan „Apex” Madesclaire i jego zespół grali doskonale, świetnie, w zasadzie pisząc relacje z meczu można w samych pozytywnych rzeczach mówić o drużynie znad Sekwany.

Po kilku, wygranych rundach, Team Vitality miał nie tylko przewagę punktową, ale także zdecydowaną przewagę ekonomiczną, więc cały czas zawodnicy mieli pełny ekwipunek. Dopiero przy wyniku 9:0 dla Vitality, FaZe Clan wygrał pierwszą, swoją rundę w tym meczu, a po chwili również i drugą, 9:2.

Wynik po pierwszej połowie, 13:2 dla Francuzów.

Jeśli FaZe Clan wygrałby rundę pistoletową to mogliby powrócić do tego meczu, ale drugą rundę pistoletową również przegrali, a Team Vitality znacznie powiększył swoją przewagę.

W pewnym momencie, wydawało się, że europejski skład po zwycięskiej rundzie, będzie odrabiał punkty do swoich rywali, ale to Vitality było lepsze.

FaZe Clan – Team Vitality 7:16 – Dust 2


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments