FaZe Clan przegrywa awans do fazy play-off ESL Pro League Season 11

0
38
Fot. BLAST

FaZe Clan przegrywa awans do fazy play-off ESL Pro League Season 11. Podopieczni Janko „YNk” Paunovića przegrali wszystkie, cztery mecze z rzędu i dzisiaj zagrają wyłącznie o zdobycie trzech punktów, a rywal?, bardzo dobry, mimo, że w drugiej fazie ESL Pro League nie pokazał na co go stać.

Śledząc grę podopiecznych Janko „YNk” Paunovića w pierwszej rundzie fazy grupowej ESL Pro League Season 11, można było zauważyć, że ten zespół jest dobrze przygotowany do rywalizacji z najlepszymi zespołami na świecie, mimo, że pierwsze dwa mecze przegrali: mousesports 2:1, a następnie G2 Esports 2:0. Nie wyszli co prawda z pierwszego miejsca w grupie, ale w barażach decydujących o awansie, pokonali rosyjskie forZe i pewnie awansowali do drugiej fazy ESL Pro League Season 11. 

Jesteśmy w drugiej rundzie ESL Pro League Season, a w zasadzie w jej końcówce i FaZe Clan zamyka tabelę z zerowym dorobkiem punktowym na swoim koncie. Czy zawodnicy zapomnieli, jak się gra w Counter-Strike: Global Offensive? Obecnie forma zawodników FaZe Clan, grających w najwyższej lidze światowej CS:GO jest daleka od dobrej. Zastanawia mnie jedno, dlaczego w pierwszej fazie grali dobrze, a teraz grają…. w zasadzie nie grają? 

FaZe Clan w drugiej rundzie ESL Pro League przegrało cztery mecze z rzędu, wygrywali mapy, ale nie chodzi o wygranie jednej mapy, ale o zwycięstwo na dwóch (2:0), albo na trzech (2:1), a FaZe Clan przegrał wszystkie mecze.

Zapraszamy również do naszych tekstów podsumowujących oraz zapowiadających mecze w ESL Pro Leaguej: Multiliga w ESL Pro League Season 11 oraz Fnatic na pierwszym meczu w grupie, porażka FaZe Clan


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments