Faza play-off w ESL One: Road to Rio w regionie Europy oraz CIS

1
36
Nikola NiKo Kovac
Fot. ESL - Helena Kristiansson

Rozpoczyna się faza play-off regionu europejskiego, jak i regionu CIS w ESL One: Road to Rio. Na inaugurację Virtus.pro podejmie Nemigę, natomiast dwa kolejne mecze juz w regionie europejskim będę niezwykle ciekawe. Na start podopieczni Janko „YNk” Paunovića zagrają przeciwko Ninjas in Pyjamas, natomiast w drugim meczu będzie jeszcze ciekawiej. G2 Esports zagra z Astralis.

FaZe Clan kontra Ninjas in Pyjamas

Na początek rywalizacji, na serwerze zobaczymy podopiecznych Janko „YNk” Paunovića – FaZe Clan, którzy zagrają przeciwko szwedzkiej formacji Ninjas in Pyjamas. Pierwszy z wymienionych zespołów zajął pierwsze miejsce w grupie B, wygrywając siedem meczów, nie przegrywając żadnego. Bilans zespołu prowadzonego przez Nikolę „NiKo” Kovača jest wręcz imponujący, szczególnie że w drugiej fazie grupowej ESL Pro League Season 11 przegrali cztery mecze, a tylko jeden wygrali, więc zupełna odmiana formy FaZe Clanu. 

Z kolei Ninjas in Pyjamas w grupie B zajęło 2 miejsce, wygrywając sześć meczów, przegrywając tylko jeden. Sam bilans meczowy Szwedów również jest bardzo dobry. Po samej prezentacji w ESL One: Road to Rio jest widoczna znaczna poprawa w grze Jonasa „Lekr0” Olofssona i jego kolegów. 

Duńsko-francuska rywalizacja

Duńczycy, jak i francusko-bałkański skład grali ze sobą w ramach ESL Pro League Season 10, w której zwycięstwo odniosła formacja Lukasa „gla1ve’a” Rossandera, pokonując G2 Esports 2:1. Teraz będzie okazja do rewanżu dla Nemanji „huNtera-” Kovača i jego kolegów. Chociaż zadanie wcale nie będzie należało do najprostszych. 

Podopieczni Dannego „zonica” Sørensena w fazie grupowej ESL One: Road to Rio zagrali fenomenalnie, chociaż jakby porównać grupę A i grupę B to najlepszym zespołem w regionie europejskim jest FaZe Clan, który nie przegrał żadnego meczu. 

Faworytem tego pojedynku jest duńskie Astralis, chociaż G2 Esports również prezentuje dobrą grę, tak w fazie grupowej wygrali cztery mecze, natomiast w trzech z nim musieli uznać wyższość swojego przeciwnika.

Virtusi kontra Nemiga

Mecze w fazie play-off również odbędą się we Wspólnocie Państw Niepodległych. Tam na przeciwko siebie stanie Virtus.pro oraz Nemiga, które zajęli w swoich grupach odpowiednio miejsce 2 oraz miejsce 3.

13:00 – Virtus.pro vs. Nemiga
16:30 – FaZe Clan vs. Ninjas in Pyjamas
20:00 – Astralis vs. G2 Esports

Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Faza play-off w ESL One: Road to Rio w regionie Europy oraz CIS […]