FACEIT Major London: polska transmisja Majora z Krakowa

0
156

FACEIT Major London 2018 zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy szczegóły dotyczące polskiej transmisji największego na świecie wydarzenia e-sportowego.

FACEIT Major London startuje od 5 września i od tego momentu, wszystkie oczy skierowane będą na kanał znanego streamera oraz youtoubera i komentatora, a dokładniej Piotra “Izaka” Skowyrskiego, bo to u niego będzie transmisja z Wielkiej Brytanii. Co więcej, transmisję zrealizuje Fantasy

Po raz pierwszy program: Cafe Major

Jeśli chodzi o miejsce transmisji to będzie przeprowadzona z krakowskiego studia, które na tą okazję będzie miało barwy właśnie londyńskiej imprezy. Nawiązując jednak do “Cafe Major” będzie to program publicystyczny i w nim dowiemy się o znanych osobowościach ze świata e-sportu, dodatkowo wywiady z ludźmi. Jest to na pewno coś nowego, czego jeszcze nie było.

Komentatorzy i analitycy

Jak już pisaliśmy wyżej, jedną z osób która skomentuje mecze będzie Piotr “Izak” Skowyrski, a oprócz niego: Aleksander “Vuzzey” Kłos, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Paweł “Saju” Pawelczak, Damian “MdN” Kisielewski oraz Bartłomiej “Tybek” Tybor.

Liczymy na Virtus.pro

Jedyną, polską drużyną na turnieju będzie Virtus.pro i to na nich będziemy patrzeć ze szczególną uwagą. Ostatni czas dla podopiecznych Jakuba “Kubena” Gurczyńskiego nie był najlepszy, ale może w Londynie to się zmieni.

Pula nagród Majora

W puli nagród FACEIT Major London 2018 jest okrągły 1.000.000 dolarów.

 


Poprzedni artykułFACEIT Major London 2018: Podstawowe informacje o najważniejszym turnieju na świecie
Następny artykułThe International 2018 w DOTA 2 dobiegł końca. Wyłoniono zwycięzców
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.