ESL Pro League Season 8: AGO Esports pokonuje w drugim meczu, po dogrywce, Windigo Gaming.

0
68

W drugim meczu ESL Pro League Season 8, AGO Esports zagrało z Windigo Gaming na mapie de_Dust2. Pierwsza połowa zdecydowanie dla polskiego zespołu, ale w drugiej bułgarska formacja powróciła do meczu, a końcówka spotkania bardzo wyrównana.

Na drugiej mapie, którą był de_Dust2, AGO Esports rozpoczęło mecz z Windigo Gaming po stronie atakującej. Początek meczu świetny dla Polaków, którzy po wygranej rundzie pistoletowej, ruszyli do przodu i wygrali pięć rund z rzędu, ale w pewnym momencie to Bułgarzy wygrali dwie rundy i mieliśmy wynik 5:2. Z rundy na rundę, polska drużyna powiększała swoją przewagę w rundach, 8:2. AGO Esports grało bardzo dobrze, kontrolowali spotkanie, wygrywali rundy.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 12:3.

W drugiej połowie, AGO Esports przegrało rundę pistoletową, 12:4. Po zmianie stron, bułgarscy gracze zaczęli powracać do spotkania, wygrali sześć rund z rzędu, natomiast polscy zawodnicy jedną, 13:11. Powrót Bułgarów do meczu bardzo dobry i mieliśmy remis, 13:12. W pewnej chwili, drużyna Damiana „Furlana” Kisłowskiego zdobyła 14 punkt, 14:12. Końcówka meczu była bardzo wyrównana. W rezultacie, AGO Esports i Windigo Gaming zremisowali spotkanie i mieliśmy dogrywki.

W dogrywce, lepiej zagrał zespół AGO Esports, który pokonał drużynę Windigo Gaming 19:17.

AGO Esports vs Windigo Gaming 19:17 – Dust2 (12:3, 3:12) (4:2)


Poprzedni artykułESL Pro League Season 8: AGO Esports przegrywa w pierwszym meczu z Windigo Gaming
Następny artykułGra KURSK otrzymuje nową datę premiery – 7 listopada
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.