ESL One: Cologne 2020 odbędzie się internetowo!

2
74
esl one cologne 2019 scaled
esl one cologne 2019 scaled
Organizatorzy ESL One: Cologne 2020 podjęli decyzje, której mogliśmy się spodziewać, chociaż początkowo mówili o tym, że być może turniej zostanie rozegrany bez publiczności. Wydawało się, że tak może być, chociaż z drugiej strony turniej w Niemczech wyglądałby dokładnie tak samo, jak Intel Extreme Masters Katowice 2020, gdzie na scenie głównej w Spodku były tylko drużyny i media.

Wcześniej poznaliśmy część drużyn, które zagrają na turnieju w niemieckiej miejscowości. Teraz sytuacja zmieniła się na tyle, że organizatorzy podzielili drużyny na cztery regiony: Europę, Amerykę, Azję oraz Oceanię. 

ESL One: Cologne 2020 odbędzie się w trzecim tygodniu sierpnia i potrwa do końca tego miesiąca: 21.08.2020 – 30.08.2020. Początkowo pula nagród turnieju z Niemczech miała wynosić okrągły milion dolarów, jednak zwycięski zespół otrzyma połowę tej kwoty. Druga połowa zostanie podzielona na turnieje w następnym roku od Intel Extreme Masters Katowice 2021 do ESL One: Cologne 2021.


Poprzedni artykułHyperX Alloy Elite 2 – mechaniczna klawiatura dla graczy z RGB
Następny artykułMichał „MICHU” Müller nawiązuje współpracę z Fantasyexpo
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] przerwie – ESL One: Cologne 2020. Co prawda, nie będzie to LAN, a rozgrywki odbędą się internetowo, ale mimo wszystko warto oglądać mecze najlepszych zespołów na świecie. Szczególnie, że w […]

trackback

[…] czas temu, firma ESL poinformowała o tym, że turniej w Kolonii odbędzie się w formie rywalizacji internetowej.Trudno się dziwić i nie zgodzić. Obecna sytuacja na świecie nie pozwala na to, by drużyny […]