ESEA MDL Season 30: Virtus.pro przegrywa z Epsilon

0
77
virtus.pro   logo 1
virtus.pro logo 1

Virtus.pro przegrało z drużyną Epsilon Esports w MountainDew League Season 30. Polacy zaczęli dobrze, ale później to brytyjska organizacja miała kontrolę nad meczem.

Mecz pomiędzy Virtus.pro i Epsilon odbył się na mapie Dust2. Polski zespół rozpoczął po stronie atakującej, wygrywając rundę pistoletową oraz kolejną i wychodząc na prowadzenie. Po chwili jednak, przeciwnicy z Wielkiej Brytanii odpowiedzieli i wyrównali, 2:2, natomiast Virtus.pro musiało zagrać rundę eco. Jednak zawodnicy Epsilon wyszli na prowadzenie, 5:2. Z każdą, kolejną rundą, Brytyjczycy powiększali swoją przewagę, 8:3. W pewnym momencie, drużyna Mateusza „TOAO” Zawistowskiego zaczęła powracać do meczu, odrabiając punkty do swoich przeciwników, 6:5 a po chwili remis, 6:6.

Pod koniec pierwszej połowy meczu, Virtus.pro wyszło na jedną rundę prowadzenia, 7:6. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 8:7 dla drużyny Epsilon.

Po zmianie stron, rundę pistoletową wygrała drużyna Nilsa „K1to” Gruhne’a. Już na początku drugiej części meczu, Epsilon wyszedł na wyższe prowadzenie, 11:7.

Epsilon bardzo dobrze radził sobie po stronie atakującej, powiększając prowadzenie, 13:7.

W rezultacie, Virtus.pro przegrało z Epsilon wynikiem 9:16.

Virtus.pro vs. Epsilon Esports 9:16 – Dust2


Poprzedni artykułPalit GeForce GTX 1660 Ti StormX – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułESEA MDL Season 30: Virtus.pro przegrywa z Expert Esports
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.