ESEA MDL Season 30: Virtus.pro przegrywa z ENCE Esports

0
34
michal snatchie rudzki virtus.pro
michal snatchie rudzki virtus.pro

W drugim, dzisiejszym meczu w ramach ligi ESEA MountainDew League Season 30, Virtus.pro zagrało z fińską formacją ENCE Esports. Mapą meczu pomiędzy drużyną z Polski i Finlandii był Mirage.

Virtus.pro rozpoczęło mecz po stronie broniącej, ale przegrało rundę pistoletową, a rywale już na początku spotkania wyszli na dwie rundy prowadzenia, 2:0 ale szybko mieliśmy odpowiedź z polskiej strony, 2:1. Wydawało się, że polski zespół zremisuje, bo dobrej grze ze strony Snaxa oraz MICHA, ale to ENCE podwyższyło swój wynik, 4:1.

Początek meczu nie wyglądał zbyt dobrze dla Polaków, którzy przegrywali czterema rundami, 5:1. ENCE grało świetnie, z każdą, kolejną rundą powiększali swoją przewagę, 8:1. Zdecydowanie lepsza gra Finów, 11:1. Dopiero w 13 rundzie, Virtusi zdobyli 2 punkt, 11:2 a po chwili 3, 11:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem, 12:3.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrała drużyna z Polski, 12:4. Akcja w rundzie pistoletowej dość długo była przygotowywana przez Polaków, ale bardzo ważne zwycięstwo w tej pierwszej rundzie. Powoli, polska formacja powracała do meczu, 13:7.

Końcówka meczu jednak dla ENCE Esports, które pokonało Virtus.pro wynikiem 16:7.

Virtus.pro vs. ENCE Esports 7:16 – Mirage


Poprzedni artykułESEA MDL Season 30: Virtus.pro wygrywa z zespołem Chaos po dogrywce
Następny artykułECS Season 7: Astralis zagra z Ninjas in Pyjamas w finale!
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.