ECS Season 7: Ninjas in Pyjamas przegrywa z Astralis i odpada z turnieju w Londynie

0
43
Fot. Ninjas in Pyjamas

Ninjas In Pyjamas kończy grę w Esports Championships Series Season 7 po przegranej z duńskim zespołem Astralis. Duńczycy będą mogli zrewanżować się brazylijskiej formacji FURIA Esports w następnym meczu za pierwszą przegraną.

Przegrana i koniec turnieju w Londynie

Drużyna Christophera „GeT_RiGhT” Alesunda – Ninjas In Pyjamas przegrała w decydującym meczu o pozostaniu w turnieju ECS Season 7 z duńskim zespołem Astralis, 2:0 . Tym samym, formacja z Danii zagra w następnym meczu z zespołem Kaike „Kscerato” Cerato – FURIA Esports a to okazja dla podopiecznych Danny’ego „Zonica” Sorensena na rewanż za pierwszy, przegrany mecz.

Astralis dalej gra rewelacyjnie

Wydawało się, że po przegranym meczu przeciwko drużynie z Ameryki Południowej, Astralis nie będzie tak mocnym rywalem, chociażby dla Szwedów, ale okazało się zupełnie inaczej. Duński zespół, prowadzony przez Lukasa „Gla1ve’a” Rossandera bez większych problemów pokonał szwedzką formację, zajmując drugą pozycję w tabeli grupy A z trzema punktami.

Decydujący mecz

Mecz brazylijsko-duński będzie decydującym o awansie. Który z zespołów przegra, nie zagra w dalszej fazie turnieju w Londynie.

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments