Drugi dzień meczów ćwierćfinałowych. Na początek Natus Vincere z NRG Esports

0
42

Po wczorajszych, dwóch meczach ćwierćfinałowych są ogromne niespodzianki, bo kto by pomyślał, że w półfinale zobaczymy mecz drużyn, które nie były faworytami w spotkaniach ćwierćfinałowych? Dla przypomnienia, w półfinale Majora w Berlinie zobaczymy mecz pomiędzy Renegades oraz AVANGAR.

Danylo „Zeus” Teslenko kontra Peter „Stanislaw” Jarguz

Zajmijmy się jednak dzisiaj drugą kolejką ćwierćfinałów, w których również może być ciekawie, chociaż zapewne już bez takich niespodzianek. Na początek, drugiego dnia meczów ćwierćfinałowych, ukraińska formacja prowadzona przez Danyla „Zeusa” Teslenko – Natus Vincere zagra z amerykańskim zespołem, Tarika „Tarika” Celika – NRG Esports. Patrząc na grę obu ekip, to może być wyrównane spotkanie.

Jeśli chodzi o drużynę z Ukrainy oraz Stanów Zjednoczonych, lepiej prezentują się Amerykanie bo ich bilans meczowy wyniósł 3-0, a Ukraińców 3-2, ale dzisiejszy mecz z pewnością pokaże, który zespół zagra w półfinale.

Lukas „Gla1ve” Rossander kontra Nicholas „Nitr0” Cannella

I przechodzimy do drugiego ćwierćfinału, który jeszcze przed rozpoczęciem Majora, mógłby być finałem. Team Liquid zagra z Astralis. Na pewno nikt nie spodziewał się takiego meczu w tej fazie turnieju. W zasadzie, sam pomyślałem że takie spotkanie może być dopiero w finale.

W Fazie Nowych Legend, drużyna z Danii miała bilans 3-1, natomiast ze Stanów Zjednoczonych 3-2. Co więcej, w tym roku te, dwa zespoły grały między sobą w finale IBUPOWER Masters IV, w którym Duńczycy pokonali Amerykanów wynikiem 2:1, a następnym turniejem na którym również zagrali przeciwko sobie był BLAST Pro Series: Sao Paulo 2019, w którym ponownie, duńska formacja pokonała amerykańską drużynę.

Astralis jest zespołem lepszym, jeśli chodzi o poprzednie turnieje rozgrywane w tym roku pomiędzy tymi, dwiema drużynami, ale Major to jest zupełnie inny turniej.

Natus Vincere – NRG Esports, godz. 15:00
Team Liquid – Astralis, godz. 18:30

Stream z polskim komentarzem: IzakOOO


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments