DreamHack Open Summer 2020: Oficjalny debiut Pawła „innocenta” Mocka w barwach MAD Lions

0
23
POLAND
Fot. Facebook.com/escinnocent

Już dzisiaj rozpoczyna się pierwszy turniej po przerwie wakacyjnej – DreamHack Open Summer 2020 w regionie europejskim, jak i w regionie amerykańskim. Jako polscy fani e-sportu czekamy na grę Pawła „innocenta” Mocka w nowych barwach – MAD Lions. Zasadniczo w turnieju weźmie udział dwóch, polskich zawodników, bo oprócz Pawła „innocenta” Mocka zagra również Mateusz „mantuu” Wilczewski, który reprezentuje barwy OG Esports.

Data Godzina Mecz
8.08.2020 13:00 BIG Clan vs. Endpoint
8.08.2020 16:00 MAD Lions vs. Heroic

 

Już na inaugurację turnieju będziemy mieli rywalizację, w której zdecydowanym faworytem jest niemiecko-polska formacja, BIG Clan. Podopieczni Tobiasa „tow b” Herberholda zajmują obecnie 1. miejsce w rankingu prowadzonym przez portal HLTV.org.

Rywalami niemieckiej formacji będzie organizacji z Wielkiej Brytanii – Endpoint. To również jest europejski skład, który zajmuje obecnie 42. miejsce w rankingu prowadzonym przez HLTV.org.

Nas jednak najbardziej interesuje drugi mecz, w którym będzie oficjalny debiut – mimo, że nie LAN-owy – byłego zawodnika Illuminar Gaming, Pawła „innocent” Mocka, który ze swoimi nowymi kolegami podejmie rywalizaję w „derbach” Danii. Rywalem MAD Lions będzie zajmujące 19. pozycję w rankingu HLTV, Heroic.

Ciekawostką jest na pewno to, że obecny trener Heroic niegdyś był zawodnikiem w pierwszej z wymienionych drużyn.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments