DreamHack Open Fall – decydującym turniejem kwalifikacyjnym do listopadowego Majora

0
26
Fot. blog.counter-strike.net - ESL One: Road to Rio

Poznaliśmy szczegóły dotyczące trzeciego i zarazem ostatniego turnieju kwalifikacyjnego przed listopadowym Majorem, którego nazwa brzmi DreamHack Open Fall. Jest on skierowany do drużyn ze Starego Kontynentu. Po nim będziemy wiedzieli, które drużyny zobaczymy na tegorocznym turnieju o najwyższej randze na świecie. Pierwszym zespołem, który na pewno zagra na Majorze jest Team Vitality.

DreamHack Open Fall odbędzie się w dniach 15-25 października 2020, w którym pula nagród wynosi 115 tysięcy dolarów. Turniej będzie podsumowaniem ogólnej rywalizacji zespołów i wskaże nam te drużyny – oprócz Team Vitality – które zagrają na Majorze. DreamHack Open Fall to również jedyna i niepowtarzalna szansa dla zespołów, które jeszcze faktycznie mogą powalczyć o awans. 

W turnieju weźmie udział szesnaście zespołów, podzielone zostaną na cztery grupy po cztery formacje w każdej z nich. Dwie najlepsze drużyny awansują do górnej drabinki, natomiast zespoły z trzecich miejsc będą rywalizować w dolnej drabince. 

Do walki włączą się również polskie drużyny, które w dniach 18-20 września zagrają w otwartych kwalifikacjach, z kolei 22 września rozpocznie się etap zamkniętych kwalifikacji i potrwa do 25 września.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments