Debiut nowego składu Astralis, rewanżowy mecz z ENCE. Przed nami pierwszy dzień BLAST Premier Showdown 2020

0
34
blast-premier
Fot. BLAST - Jak Howard

Już dzisiaj rozpocznie się BLAST Premier Showdown 2020, w którym z pewnością nie zabraknie emocji i ciekawych rywalizacji pomiędzy zespołami. Na inaugurację turnieju, francuski Team Vitality zagra z Nami reprezentującymi ENCE. Będzie to mecz rewanżowy za DreamHack Masters Spring 2020, w którym Francuzi musieli uznać wyższość zawodników ze Skandynawii.

Czekamy na debiut „nowego” Astralis

Jednym z ciekawszych meczów dzisiejszego dnia będzie ten pomiędzy Astralis oraz Ninjas in Pyjamas. Duńczycy znaczenie przebudowali swój skład, przede wszystkim, musieli szybko działać, gdyż z drużyny na przerwę od profesjonalnego grania przeszedł Andreas „Xyp9x” Højsleth, a jeszcze wcześniej sam prowadzący, Lukas „gla1ve” Rossander.

Za Andreasa „Xyp9xa” Højsletha do składu dołączył Marco „Snappi” Pfeiffer, który grał w innej, duńskiej organizacji – Heroic, ale obecnie był tam jako rezerwowy, więc dostał szansę gry od podopiecznych Dannego „Zonica” Sørensena. 

Prawdziwe, brazylijskie derby

Niewątpliwie, to będzie jeden z najciekawszych meczów Brazylii: FURIA podejmie MIBR. Patrząc na historię wyników pomiędzy FURIĄ oraz MIBR, zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest formacja Andreia „arTa” Piovezana, która zwyciężała z zespołem prowadzonym przez Gabriela „FalleNa” Toledo w ESL One: Road to Rio, ESL Pro League Season 11, a także podczas DreamHack Masters Spring 2020. Co ciekawe, prawie wszystkie mecze FURII z MIBR kończyły się wynikami 2:0.

Awanse do fazy play-off

Drużyny rywalizować będą ze sobą w formacie BO1 – do jednego zwycięstwa – w systemie meczowym: każdy z każdym. W regionie europejskim, do fazy pucharowej awansuje osiem zespołów, po cztery z każdej grupy, natomiast w Ameryce będzie to sześć drużyn – po trzy w z każdej grupy. Faza grupowa zakończy się 4 czerwca.

Mecze w regionie europejskim:

15:30 – Team Vitality vs. ENCE
16:45 – mousesports vs. Team Dignitas
18:00 – Astralis vs. Ninjas in Pyjamas
19:15 – Fnatic vs. MAD Lions
20:30 – Astralis vs. sAw

Mecze w regionie amerykańskim:

22:30 – FURIA vs. MIBR
23:45 – Chaos vs. Gen.G Esports
01:00 – Evil Geniuses vs. 100 Thieves

Transmisja turnieju BLAST Premier Showdown 2020 będzie dostępna na kanale: ESPORT NOW z polskim komentarzem. Wśród polskich komentatorów będą: Olek „vuzzey” Kłos, Adam „DESTRU” Gil, Radosław „Mad1” Florkowski, Oskar „Deerfluffy” Formella oraz Jakub „Swelder” Grzegorski.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments