Danylo „Zeus” Teslenko kończy karierę po BLAST Pro Series w Moskwie

0
72
Fot. Starladder / Igor Bezborodov

Danylo „Zeus” Teslenko postanowił zakończyć karierę profesjonalnego gracza. Jednak przed nim jeszcze jeden turniej – BLAST Pro Series: Moscow 2019.

O tym, że prowadzący ukraińskiej formacji może zakończyć karierę było wiadomo już od jakiegoś czasu, ale w zasadzie nie było to jeszcze takie pewne. To były bardziej pytania o to, czy faktycznie Zeus zakończy karierę.

Danylo „Zeus” Teslenko podjął jednak decyzję o tym, że kończy karierę profesjonalnego gracza. Na oficjalnej stronie drużyny, sam skomentował swoją decyzję w następujący sposób:

To była trudna decyzja, nad którą zastanawiałem się przez dłuższą chwilę. Pojawiały się plotki, że mogę opuścić drużynę po BLAST, jednak wierzyłem, że nasz odświeżony skład będzie w stanie wygrać Majora lub przynajmniej dotrzeć do wielkiego finału. Odpadliśmy z turnieju wcześniej i uświadomiłem sobie, że muszę ustąpić miejsca młodszym zawodnikom. Prawdę mówiąc, jest ciężko – poświęciłem 20 lat mojego życia na granie w Counter-Strike’a, ale nadszedł czas, żeby to zakończyć. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przez cały czas byli ze mną, dopingowali mnie i we mnie wierzyli. To nie jest jednak koniec mojej esportowej przygody, ale początek nowej drogi. Chcę rozwinąć esport w regionie CIS, zbudować profesjonalną akademię, zajmować się młodymi graczami. Przynajmniej na razie nie będę trenerem, ale może się to zmienić w przyszłości „.

Tak naprawdę nie wiadomo jeszcze do końca, czy w zespole u naszych wschodnich sąsiadów będą jakieś większe zmiany.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments