Czas rozpocząć ESL Mistrzostwa Polski – Fall 2020

0
43
ESL Mistrzostwa Polski
Fot. ESL - Adam Łakomy

Już dzisiaj rozpoczynają się krajowe ESL Mistrzostwa Polski – Fall 2020. O miano najlepszej drużyny w Polsce powalczy, aż 10 zespołów, a bronić tytułu będą zawodnicy x-kom AGO, którzy obecnie występują w ESL Pro League Season 12. Wśród wszystkich formacji biorących udział w Mistrzostwach Polski, mamy takie których nazwy wcześniej się nie pojawiały.

W tym miejscu warto dodać informacje, która również może być przełomową w kontekście ESL Mistrzostw Polski i ciekawą dla kibiców. To, że poznamy najlepszy zespół w naszym kraju to jedno, ale również ta formacja zapewni sobie awans do zamkniętych kwalifikacji Intel Extreme Masters Katowice 2021. Jak widać, jest o co walczyć. Wiadomo, liczy się zwycięstwo, ale dodatkowo można sobie zapewnić grę w kwalifikacjach do najważniejszego turnieju e-sportowego w Polsce.

Lista zespół ESL Mistrzostw Polski – Fall 2020:

– x-kom AGO
– Illuminar Gaming
– AVEZ Esport
– PACT
– Izako Boars
– Wisła All in! Games Kraków
– PLMIX
– los kogutos
– Team Gaminate
– Pompa Team

Na pewno ciekawie będzie popatrzeć na drużyny, które są nowe i możliwe że zaskoczą nas swoim, bardzo dobrym przygotowaniem. Oprócz debiutantów, są również te zespoły które od dłuższego czasu grają w Mistrzostwach Polski. Mistrzowskiego tytułu będą bronić podopieczni Mikołaja „Minir0xa” Michałkowa.

Więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski znajdziecie na oficjalnej stronie.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments