BLAST Pro Series Miami 2019: Czy Astralis wygra drugi, tegoroczny turniej?

0
61
Fot. BLAST Pro Series

Przed nami kolejny turniej z serii BLAST Pro Series, tym razem drużyny zagrają w amerykańskim mieście Miami na Florydzie.

BLAST Pro Series Miami 2019 to drugi, tegoroczny turniej z tej serii. Poprzedni odbył się w marcu, w brazylijskim mieście Sao Paulo, ale jednak nie był on bardzo udany dla samych gospodarzy z drużyny MIBR. Drużyna Gabriela „Fallen’a” Toledo przegrała wszystkie, trzy mecze i z bilansem 0-3 odpadli z dalszej gry.

Zwycięzcą, do czego nas już przyzwyczaili zostali zawodnicy z Danii – Astralis. Można więc teraz powiedzieć, że zdobyli oni „hat-trick’a” pod względem wygranych turniejów. Co ciekawe, w dwóch turniejach u siebie, w stolicy Danii nie wygrali ani jednego z nich.

Formacja prowadzona przez Lukasa „Gla1ve’a” Rossandera wygrała trzy turnieje, nie z rzędu, ale jednak trzy:
– BLAST Pro Series Istanbul 2018
– BLAST Pro Series Lisbon 2018
– BLAST Pro Series Sao Paulo 2019

Wracając jednak do samego turnieju w Miami. Zagra na nim sześć zespołów, w tym dwie amerykańskie drużyny i w zasadzie będziemy mieli derby Stanów Zjednoczonych, bo Team Liquid zagra oczywiście z Cloud9.

Zapraszam również do przeczytania na temat informacji o samym turnieju  BLAST Pro Series Miami 2019

Jest tylko jedno pytanie: Czy Astralis wygra czwarty turniej z serii BLAST Pro Series? A może jednak będzie to inna drużyna?

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments