Portugalska drużyna Vodafone Giants pokazała się z bardzo dobrej strony podczas turnieju BLAST Pro Series Madrid 2019. Chociaż początek turnieju nie był za bardzo udany dla drużyny z Półwyspu Iberyjskiego, to później zrobili niespodziankę swoim kibicom.

Udana kwalifikacja do turnieju głównego

Aby zagrać w turnieju głównym BLAST Pro Series Madrid 2019, dwie drużyny z Półwyspu Iberyjskiego, Movistar Riders oraz Vodafone Giants musiały zmierzyć się w kwalifikacjach. To był bardzo wyrównany mecz, ale lepiej zaprezentowali się zawodnicy z Portugalii, którzy pokonali wynikiem 2:1 hiszpańską formację.

Vodafone Giants w turnieju głównym

W pierwszym meczu, Ricardo “Fox” Pacheco i jego koledzy przegrali z amerykańskim Cloud9 16:14, więc już tutaj widać, że mecz był bardzo wyrównany, natomiast w drugim także musieli uznać wyższość swoich rywali z Danii – Astralis.

W dzisiejszym meczu przeciwko Ninjas in Pyjamas, portugalska drużyna zrobiła niespodziankę, pokonując Christophera “GeT_RiGhT’a” Alesunda i jego zespół 16:4. Naprawdę dobrze grali Portugalczycy, osobiście podobała mi się ich gra. W kolejnych dwóch meczach: z Natus Vincere przegrali oraz z ENCE również przegrali.

Podsumowując, drużyna Vodafone Giants pokazała się z bardzo dobrej strony. Co więcej, pokonali jedną z najlepszych drużyn świata i również zespół, który wygrywał największe turnieje – Ninjas in Pyjamas.


Poprzedni artykułZnamy grupy turnieju DreamHack Open Tours. Przed nami grupowe, derby Francji!
Następny artykułEuro Truck Simulator 2 otrzyma wsparcie dla produktów Razer Chroma
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.