AVEZ Esport w walce o awans na DreamHack Open Fall 2020, zagra również Sprout

0
20
Poland
Fot. StarLadder

AVEZ Esport oraz Sprout dalej walczą o to, aby awansować i zagrać na turnieju głównym DreamHack Open Fall 2020. Podopieczni Jędrzeja „Bogdana” Rokity wczoraj wygrali mecz przeciwko c0ntact Gaming, ale przegrali z duńskim North. Z kolei Sprout pokonało FATE, a następnie francuskie Team Heretics.

Lepsza sytuacja dla Sprout

Niemiecko-polski skład po dwóch zwycięstwach, teraz musi pokonać jedynie portugalskie sAw, a więc Michał „snatchie” Rudzki oraz Paweł „dycha” Dycha mogą być pierwszymi, dwoma polskimi akcentami na turnieju głównym DreamHack Open Fall 2020. Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku będą podopieczni Niclasa „enkay J” Krumholna, ale wiadomo jak to bywa w Counter-Strike’u.

AVEZ musi wygrać, jeśli chce myśleć o awansie

Trochę inna sytuacja jest z formacją AVEZ. Ci muszą koniecznie wygrać mecz przeciwko SKADE. Podopieczni Jędrzeja „Bogdana” Rokity wczoraj w pierwszym meczu pokonali europejski skład c0ntact Gaming, po dość trudnym i ciężkim meczu, natomiast w drugim musieli uznać wyższość Mathiasa „MSL” Lauridsena i jego kolegów z North. Jednak wyniki na mapach w rywalizacji z Duńczykami pokazywały to, jak wyrównany był to mecz.

15:00 – AVEZ vs. SKADE – transmisja
19:00 – Sprout vs. sAW

Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółami zamkniętych kwalifikacji do DreamHack Open Fall 2020


Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments