Aristocracy ESL Mistrzem Polski Wiosna 2019!

0
90
wiktor taz wojtas aristocracy
wiktor taz wojtas aristocracy

Drużyna Aristocracy pokonując Virtus.pro, została drugi raz z rzędu ESL Mistrzem Polski Wiosna 2019.

Teraz Aristocracy

Pisząc “drugi raz z rzędu” mam na myśli to, że podczas ESL Mistrzostw Polski Lato 2018, jeszcze pod nazwą Team Kinguin ale w prawie tym samym składzie, pokonali PACT.

Wcześniej Team Kinguin

Co ciekawe, Team Kinguin jak organizacja od 2016 roku wygrał wszystkie ESL Mistrzostwa Polski:
– ESL Mistrzostwa Polski 2016,
– ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2017,
– ESL Mistrzostwa Polski Lato 2017,

Mirage

Dzisiejszy mecz finałowy, szczególnie na pierwszej mapie, Mirage którą wybrał zespół Virtus.pro był do pewnego momentu, bardzo jednostronny. W pierwszej połowie, drużyna Aristocracy rozpoczynając mecz po stronie broniącej wygrała siedem rund z rzędu, natomiast Virtusi odpowiedzieli dopiero przy wyniku 9:1, a następnie wygrali cztery rundy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5.

Wydawało się, że w drugiej połowie, Aristocracy po wygraniu rundy pistoletowej ma pewnie wygraną mapę, ale w pewnym momencie to podopieczni Jakuba “Kubena” Gurczyńskiego zaczęli odrabiać punkty, wygrywając sześć rund z rzędu, 14:11.

Końcówka meczu była niezwykle ciekawa, ale w rezultacie ze zwycięstwa mógł cieszyć się Wiktor “TaZ” Wojtas ze swoimi kolegami.

Nuke

Na drugiej mapie, którą był Nuke, pierwsze pięć rund należało do drużyny Aristocracy, którzy rozpoczęli jako drużyna atakująca. Po stronie broniącej, Janusz “Snax” Pogorzelski i jego koledzy wygrali tylko cztery rundy, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie, Jacek “Minise” Jeziak i jego drużyna wygrała rundę pistoletową oraz trzy kolejne rundy, 15:4. W rezultacie, Aristocracy na drugiej mapie, pewnie pokonało Virtus.pro.

Virtus.pro vs. Aristocracy 14:16 – Mirage
Virtus.pro vs. Aristocracy 4:16 – Nuke


Poprzedni artykułVirtus.pro zagra z Mousesports w zamkniętych kwalifikacjach do europejskiego Minora
Następny artykułCyberpunk 2077 ze zwiastunem na E3 2019 i aktorem Keanu Reevesem
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.