Arcane Wave przegrywa na inaugurację DreamHack Showdown Winter 2020 z XSET

1
33
Arcane Wave
Fot. PCMOD.PL
Nie tak inaugurację DreamHack Showdown Winter 2020 wyobrażały sobie zawodniczki reprezentujące Arcane Wave. Polki przegrały w pierwszym meczu przeciwko europejskim zawodniczkom grającym w amerykańskiej organizacji XSET. 

Rozpoczęło się na Nuke’u

Angelika „Angieee” Kumorkiewicz i jej koleżanki rywalizację na pierwszej mapie – de_Nuke rozpoczęły po stronie atakującej i zapowiadało się ciekawie, bo wygrały rundę pistoletową, ale…to by było na tyle. Na tyle, bo najpierw pięć rund z rzędu wygrały zawodniczki XSET, wychodząc na prowadzenie 5:1, co prawda Paula „Polin” Wasilewicz i jej koleżanki wygrały jeszcze jedną rundę, ale to nic nie zmieniło, nawet wyniku, a ten po pierwszej połowie był bardziej, a nawet zdecydowanie korzystny dla Zainab „zAAz” Turkie i jej zespołu, 13:2. W drugiej połowie, Julia „Juliano” Kiran i jej koleżanki wygrały rundę pistoletową, by po chwili wygrać pierwszą mapę 16:2.

„Trochę” lepiej na Train

Chociaż ten nie ma się z czego za bardzo cieszyć, bo o ile Polki rozpoczęły grę po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową, tak następne sześć rund były na korzyść rywalek z europejskiego składu. Wiktoria „Wiki” Bęczkowska wygrały w pierwszej połowie cztery rundy, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2. W drugiej połowie, rywalki Polek wygrały rundę pistoletową, powiększając swoje i tak wysokie prowadzenie, 12:4, by po chwili wygrać kolejne, trzy rundy, 15:4. Polki co prawda zdobyły jeszcze jeden punkt, ale XSET ponownie było zdecydowanie lepszym zespołem.

Arcane Wave vs. XSET 0:2
Nuke: 2:16
Train: 5:16

Zapraszam również do wywiadu z zawodniczką Arcane Wave – Julią „JuLKąą” Marek.

Więcej informacji o DreamHack Showdown Winter 2020.


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] z rzędu przeciwko Project C na DreamHack Showdown Winter 2020 i tym samym odpadły z turnieju. W pierwszym meczu, Angelika “Angieee” Kumorkiewicz i jej koleżanki musiały uznać wyż…, które były zdecydowanie lepszym […]