Arcane Wave przegrywa i odpada z DreamHack Showdown Winter 2020

0
35
Arcane Wave
Fot. materiały własne - PCMOD.PL / Michał Urban
Zawodniczki Arcane Wave przegrały drugi mecz z rzędu przeciwko Project C na DreamHack Showdown Winter 2020 i tym samym odpadły z turnieju. W pierwszym meczu, Angelika „Angieee” Kumorkiewicz i jej koleżanki musiały uznać wyższość rywalek z europejskiego składu amerykańskiej organizacji XSET, które były zdecydowanie lepszym zespołem. 

Powtórka na Nuke’u z meczu z XSET

O pierwszej mapie nie ma co za dużo pisać, bo Polski zostały całkowicie zdominowane przez swoje rywalki, które po pierwszej połowie prowadziły aż 13:2. W drugiej połowie meczu nic się nie zmieniło, co prawda polskie zawodniczki wygrały jeszcze jedną rundę, ale to było za mało. W rezultacie, Project C pokonał Arcane Wave 16:3.

Zdecydowanie lepiej na Mirage’u

Drugą mapą był Mirage, na którym zawodniczki Arcane Wave zagrały zdecydowanie lepiej. Polki rozpoczęły mecz po stronie atakującej wygrywając już na początku cztery rundy z rzędu, co dało im już na początku wysokie prowadzenie, ale czy aby na pewno? Po chwili sytuacja na mapie zmieniła się, bo rywalki przejęły inicjatywę, wygrywając aż pięć rund z rzędu, wychodząc na prowadzenie 5:4. Pierwsza połowa w wykonaniu obu zespołów to przede wszystkim gra na przewagi rundowe, ale pod koniec pierwszej połowy to Hege „Hedje” Botnen i jej koleżanki prowadziły 8:7.

W drugiej połowie, rundę pistoletową wygrały rywalki Polek, aby po chwili wyjść na prowadzenie 9:8. Zasadniczo, w drugiej połowie to też była gra na przewagi rundowe, ale w końcu meczu to zawodniczki Project C okazały się być lepsze, pokonując Arcane Wave 16:13.

Więcej informacji o DreamHack Showdown Winter 2020 na oficjalnej stronie.

Arcane Wave vs. Project C 0:2
Nuke: 3:16
Mirage: 13:16

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments