Andreas „Xyp9x” Højsleth odejdzie z Astralis?

1
146
Astralis-transfery
Fot. facebook.com/astralisgg

Kolejne zmiany w duńskiej organizacji Astralis. Według amerykańskiego dziennikarza, Jarka „Dekaya” Lewisa z drużyny, która czterokrotnie wygrywała turnieje rangi Major ma odejść Andreas „Xyp9x” Højsleth. Narazie jednak nie wiadomo, czy to będzie przerwa od gry taką, jaką obecnie ma jego kolega z drużyny, a zarazem prowadzący duńskiej formacji, Lukas „gla1ve” Rossander, czy zakończy współpracę z Astralis.

Wydawało się, że po dołączeniu Patricka „es3taga” Hansena do organizacji (dla przypomnienia – duński zawodnik będzie miał możliwość gry od 1 lipca 2020 roku) oraz Jakoba „JUGiego” Hansena, który w barwach Astralis zadebiutował podczas DreamHack Masters Spring 2020, duńska organizacja nie będzie robiła kolejnych zmian w składzie. 

Jednak te zmiany prawdopodobnie nastąpią, bowiem Andreas „Xyp9x” Højsleth zdecydował się na opuszczenie drużyny, tak twierdzi Jarek „Dekay” Lewis. 

Andreas „Xyp9x” Højsleth nie trenuje razem z drużyną, a zastępuje go trener, Danny „zonic” Sørensen.

Właściciele Astralis prowadzili rozmowy m.in ze szwedzką organizacją Ninjas in Pyjamas, w której Jonas „Lekr0” Olofsson jest w roli rezerwowego, ale narazie nie podano dalszych informacji.


Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] się jednak kilka miesięcy temu, gdy swoją przerwę właśnie z tego powodu zapowiedział Andreas “Xyp9x” Højsleth. Następnie to samo zrobił Lukas “gla1ve” Rossander, a z czasem kilku kolejnych […]