Techland udostępnił bezpłatną aktualizację do gry Dying Light o nazwie Zrzut #4: Skok na więzienie! Jest to całkowicie nowy tryb gry o nazwie Prison Heist, w którym gracze trafiają na więzienną wyspę. Zakład karny opanowany jest przez bandytów. Zadaniem gracza lub graczy jest dokonać skoku na arsenał, który znajduje się w budynku. Muszą to zrobić, nim włączy się alarm. Im szybciej tego dokonają, tym wyższa nagroda.

W połowie kwietnia w trybie Prison Heist odbędą się społecznościowe zawody, o których więcej informacji wkrótce na fanpage Techland Wydawnictwo.


Poprzedni artykułTP-Link M7650 – mobilny modem z dobrym akumulatorem
Następny artykułApril 1 Day Fun – Sword Coast High – studio Beamdog i Prima Aprilis
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.