Dwie drużyny odpadają z Intel Extreme Masters Cologne 2022

0
90
BLAST Premier: Fall Showdown 2023
Fot. ESL

Wczoraj zakończył się drugi dzień rywalizacji w fazie grupowej w ramach niemieckiego turnieju Intel Extreme Masters Cologne 2022. Na ten moment poznaliśmy dwie drużyny, które już mogą zacząć wakacje, bo po dwóch przegranych meczach z rzędu w drabince przegranych, skończyli swój udział w turnieju.

Duńczycy wyeliminowani

Dla duńskiego Heroic turniej w niemieckim mieście zakończył się po przegranym meczu 2:0 przeciwko szwedzkiej formacji Ninjas in Pyjamas, natomiast w drugim meczu Casper “cadiaN” Moller i jego koledzy musieli uznać wyższość swoich rywali z MOUZ, przegrywając wynikiem 0:2, chociaż to podopieczni Richarda “Xizta” Landströma byli zdecydowani faworytami do zwycięstwa.

Polacy odpadają

Mowa tu o międzynarodowej drużynie ENCE, w składzie której gra Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha. Dla nich niemieckim turniej zakończył się po dwóch przegranych meczach. Już na początku rywalizacji podopieczni Eetu “sAwy” Sahy mieli problem z przeciwstawieniem się swoim oponentom z francusko-duńskiego Team Vitality, którym ulegli wynikiem 0:2, natomiast wczoraj Olek “hades” Miśkiewicz i jego drużyna musieli uznać wyższość reprezentantów hiszpańskiej organizacji G2 Esports, z którymi przegrali 0:2.

Transmisja Intel Extreme Masters Cologne 2022 z polskim komentarzem dostępna na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułZotac Gaming GeForce GTX 1630 – nowa karta graficzna
Następny artykułKolejne drużyny odpadają z Intel Extreme Masters Cologne 2022
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj