Drużyny podczas ESL One Cologne 2019

0
Fot. PCMOD.pl

ESL One Cologne 2019 zakończył się zwycięstwem amerykańskiej formacji – Team  Liquid, która pokonała drużynę z Francji – Team Vitality wynikiem 3:0 i sięgnęła po triumf w niemieckim turnieju, ale nie tylko.

Turniej, który odbył się na zachodzie Niemiec – w Kolonii był jak dotąd najlepszym ze wszystkim, jeśli chodzi o ten rok. Co więcej, w 2018 roku w finale grała drużyna z Ukrainy – Natus Vincere oraz sami gospodarze – BIG Clan, ale w tym roku obie formacje musiały  uznać wyższość swoich rywali.

Doskonała gra Team Liquid i wygrana Intel Grand Slam

Drużyna ze Stanów Zjednoczonych grała rewelacyjnie, co także pokazuje ich obecna forma i wynik w finale. Dla Jonathana „EliGE’a” Jablonowskiego i jego kolegów to nie tylko wygrana ESL One Cologne 2019, ale także zwycięstwo w czterech turniejach z rzędu:

– Intel Extreme Masters Sydney 2019,
– DreamHack Masters Dallas 2019,
– ESL Pro League Season 9,
– ESL One Cologne 2019.

Amerykanie pokazali, że drugi sezon Intel Grand Slam należał zdecydowanie do nich.

Słaba forma Astralis

Najlepszy zespół 2018 roku i wydawać by się mogło, że po wygraniu Intel Extreme Masters Katowice 2019 Major również będą najlepszą drużyną tego roku. Jednak forma duńskiej formacji nie jest taka, jak była. W półfinale ESL One Cologne 2019, przegrali z francukim zespołem – Team Vitality 2:1. Dla podopiecznych Danny’ego „Zonic’a” Sorensena był to większy turniej przed StarLadder Major Berlin 2019.

ENCE Esports również bez formy

To nie był również udany turniej dla Finów z ENCE Esports, którzy bardzo szybko odpadli z gry po dwóch przegranych: w pierwszym meczu z Heroic a w drugim z finalistami – Team Vitality. Teraz w zasadzie można sobie zadać pytanie, jeśli chodzi o grę Finów: Czy to słabsza forma na tym turnieju? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do końca lipca, bo wtedy drużyna ze Skandynawii zagra na turnieju Intel Extreme Masters w Chicago.

Zmiany w brazylijskiej drużynie MIBR

Gabriel „Fallen” Toledo i jego drużyna również nie zagrała dobrze w Kolonii. Po dość słabym występie na ESL One Cologne 2019, Marcelo „Coldzera” David poinformował, że nie będzie grał dalej dla formacji MIBR i obecnie znajduje się na ławce rezerwowych.

Bardzo dobra gra Team Vitality

Drużyna z Francji zaprezentowała się bardzo dobrze, szczególnie Mathieu „ZywOo” Herbaut, który został MVP turnieju ESL One Cologne 2019.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o