Shadow of the Tomb Raider - dodatek Droga do domu

Square Enix udostępniło ostatni dodatek do gry Shadow of the Tomb Raider o tytule – Droga do domu. Co ciekawe, studio nie zaprezentowało żadnego zwiastuna ani rozgrywki. Udostępniono jeden utwór ze ścieżki dźwiękowej razem z krótkim opisem zarysu fabuły. Dodatek przedstawia wydarzenia zaraz po zakończeniu gry. Lara musi rozpocząć poszukiwania w prastarych tunelach, aby odnaleźć zaginionych sojuszników. Jej celem jest ogromny grobowiec, pełen wyzwań oraz skrywanych od stuleci tajemnic.

Dodatek Droga do domu zawiera również nowy strój – Północny Strażnik, który przedłuży umiejętności skupienie i poznanie. Do tego dojdzie nowa broń – łuk Uderzenie Światła, wypuszczająca strzały przebijające pancerz lub przelatująca przez kilku przeciwników. Na koniec warto wspomnieć o nowej umiejętności – Magiczny Dotyk, która pozwoli Larze zużywać mniej materiałów do doraźnego wytwarzania przedmiotów.

Shadow of the Tomb Raider - dodatek Droga do domuDodatek Droga do domu do gry Shadow of the Tomb Raider jest dostępny do kupienia lub pobrania.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments