Dreamhack Masters Stockholm 2018: Czwarty dzień zmagań w Szwecji

0
Dreamhack Masters Stockholm 2018

Dzisiaj czwarty dzień zawodów Dreamhack Masters Stockholm 2018, a to oznacza, że zobaczymy cztery spotakania, wszystkie w systemie BO3.

Widowisko zacznie się już o godzinie 10:00 CEST. Zobaczymy wtedy pojedynek pomiędzy szwedzką drużyną NIP, a duńskim Heroic. Wszystkie spotkania transmitowane będą na kanałach Dreamhack w serwisie Twitch.tv. Dzisiejsze pojedynki będą jakby nie patrzeć zarazem ostatnim sprawdzianem przed Faceit Major London 2018, który odbędzie się już za 4 dni.

10:00

NIPHeroic

Mecz inauguracyjny pomiędzy szwedzką i duńską drużną zacznie się rano o godzinie 10:00 i jednocześnie rozpocznie 9h widowiska w Ericsson Globe.

13:00

MIBRAstralis

Już po południu zobaczymy starcie pomiędzy MIBR i obecnie najlepszą drużną w rankingu HLTV.org, Astralis. Mecz zaplanowany jest na około 3h.

16:00

FaZemousesports

W końcu najbardziej wyczekiwany przez każdego mecz. Spotkanie pomiędzy FaZe Clan i europejskimi „myszkami”. Starcie jest o tyle ciekawe, że będziemy mogli po raz kolejny zobaczyć jak w ramionach myszy poradzi sobie Janusz „SnaX” Pogorzelski.

19:00

NorthNatus Vincere

Wieczorem w ostatnim spotkaniu dnia, ujrzymy kolejną duńską formacje, tym razem walczącą z ukraińskim Na’Vi. To spotkanie również będzie warte uwagi ze względu na występ Aleksandr’a „s1mple” Kostyliev’a, który ostatnimi czasy narobił dużo zamieszania swoim niezwykłym talentem.

 


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o