Dreamhack Masters Stockholm 2018: Czwarty dzień zmagań w Szwecji

0
Dreamhack Masters Stockholm 2018

Dzisiaj czwarty dzień zawodów Dreamhack Masters Stockholm 2018, a to oznacza, że zobaczymy cztery spotakania, wszystkie w systemie BO3.

Widowisko zacznie się już o godzinie 10:00 CEST. Zobaczymy wtedy pojedynek pomiędzy szwedzką drużyną NIP, a duńskim Heroic. Wszystkie spotkania transmitowane będą na kanałach Dreamhack w serwisie Twitch.tv. Dzisiejsze pojedynki będą jakby nie patrzeć zarazem ostatnim sprawdzianem przed Faceit Major London 2018, który odbędzie się już za 4 dni.

10:00

NIP Heroic

Mecz inauguracyjny pomiędzy szwedzką i duńską drużną zacznie się rano o godzinie 10:00 i jednocześnie rozpocznie 9h widowiska w Ericsson Globe.

13:00

MIBR Astralis

Już po południu zobaczymy starcie pomiędzy MIBR i obecnie najlepszą drużną w rankingu HLTV.org, Astralis. Mecz zaplanowany jest na około 3h.

16:00

FaZe mousesports

W końcu najbardziej wyczekiwany przez każdego mecz. Spotkanie pomiędzy FaZe Clan i europejskimi „myszkami”. Starcie jest o tyle ciekawe, że będziemy mogli po raz kolejny zobaczyć jak w ramionach myszy poradzi sobie Janusz „SnaX” Pogorzelski.

19:00

North Natus Vincere

Wieczorem w ostatnim spotkaniu dnia, ujrzymy kolejną duńską formacje, tym razem walczącą z ukraińskim Na’Vi. To spotkanie również będzie warte uwagi ze względu na występ Aleksandr’a „s1mple” Kostyliev’a, który ostatnimi czasy narobił dużo zamieszania swoim niezwykłym talentem.

 


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.