Dreamhack Masters Stockholm 2018: Czwarty dzień zmagań w Szwecji

0
Dreamhack Masters Stockholm 2018

Dzisiaj czwarty dzień zawodów Dreamhack Masters Stockholm 2018, a to oznacza, że zobaczymy cztery spotakania, wszystkie w systemie BO3.

Widowisko zacznie się już o godzinie 10:00 CEST. Zobaczymy wtedy pojedynek pomiędzy szwedzką drużyną NIP, a duńskim Heroic. Wszystkie spotkania transmitowane będą na kanałach Dreamhack w serwisie Twitch.tv. Dzisiejsze pojedynki będą jakby nie patrzeć zarazem ostatnim sprawdzianem przed Faceit Major London 2018, który odbędzie się już za 4 dni.

10:00

NIPHeroic

Mecz inauguracyjny pomiędzy szwedzką i duńską drużną zacznie się rano o godzinie 10:00 i jednocześnie rozpocznie 9h widowiska w Ericsson Globe.

13:00

MIBRAstralis

Już po południu zobaczymy starcie pomiędzy MIBR i obecnie najlepszą drużną w rankingu HLTV.org, Astralis. Mecz zaplanowany jest na około 3h.

16:00

FaZemousesports

W końcu najbardziej wyczekiwany przez każdego mecz. Spotkanie pomiędzy FaZe Clan i europejskimi “myszkami”. Starcie jest o tyle ciekawe, że będziemy mogli po raz kolejny zobaczyć jak w ramionach myszy poradzi sobie Janusz “SnaX” Pogorzelski.

19:00

NorthNatus Vincere

Wieczorem w ostatnim spotkaniu dnia, ujrzymy kolejną duńską formacje, tym razem walczącą z ukraińskim Na’Vi. To spotkanie również będzie warte uwagi ze względu na występ Aleksandr’a “s1mple” Kostyliev’a, który ostatnimi czasy narobił dużo zamieszania swoim niezwykłym talentem.

 


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments