DOOM: Hell Followed z trzema nowymi mapami i opcją zagrania demonem

0

Bethesda Softworks udostępniła drugi z trzech zaplanowanych dodatków do gry DOOM o nazwie Hell Followed. Gracze posiadający Przepustkę Sezonową otrzymają go całkowicie za darmo. Co tym razem deweloperzy przygotowali dla wszystkich? Ano pojawią się trzy nowe mapy do trybu wieloosobowego, nowy demon, nowa broń do opanowania, przedmiot do wyposażenia oraz wachlarz nowych zestawów pancerza, drwin i modułów hakerskich.

DOOM Hell Followed

Trzy nowe mapy wieloosobowe do zdominowania

  • Templariusz – walcz pośród starożytnych ruin grobowca nocnej straży, gdzie pomniki bohaterów patrzą w milczeniu na maszynerię upadłego społeczeństwa.
  • Stopienie – tocz boje w świecie pełnym wulkanicznych świątyń i walcz w sypiącym się obiekcie przeznaczonym do ujarzmiania energii lawy, której rzeki płyną na całej planecie.
  • Orbitalna – walcz w warunkach niskiej grawitacji na znajdującej się w przestrzeni kosmicznej stacji robotów. Zaskakuj przeciwników, atakując od góry, uważaj jednak, by nie wylecieć w znajdującą się poniżej przestrzeń kosmiczną.

DOOM Hell Followed

Prócz tego będzie można wcielić się w legendarnego latającego demona – cacodemon. Potrafi on strzelać kulistymi piorunami, ziać ogniem lub chwytać językiem i zjadać.

DOOM Hell Followed

Przygotowano także technologię celowania UAC, by wysłać wokół siebie „impuls” zaznaczający przeciwników w pobliżu, również przez ściany. Do tego będzie można założyć cyberdemoniczny pancerze i stać się cyberdemonem.

DOOM Hell Followed