Właśnie rozpoczął się konkurs o nazwie Dołącz do załogi G-Master. Organizatorem jest firma iiyama, a do wygrania są aż 104 nagrody. Uczestnicy powalczą o cztery monitory pochodzące z serii G-Master, bluzy oraz liczne gadżety. By wziąć udział w zmaganiach, należy wejść na stronę i zgodnie ze wskazówkami wykonać dwa zadania.

Dołącz do załogi G-Master - nowy konkurs od iiyama

W pierwszym etapie trzeba będzie zidentyfikować swój sztandar. Jest to ikona będą częścią logotypu G-Master #monitors4gamers by iiyama. Spośród 4 kart symbolizujących wojowników Black Hawk, Red Eagle, Gold Phoenix oraz Silver Crow wybieramy właściwą kartę. Pod nią to ukryta jest ikona G-Master. Po dokonaniu wyboru klikamy przycisk dalej.

Dołącz do załogi G-Master - nowy konkurs od iiyama

Druga faza to już robótki ręczne. Uczestnicy będą musili wykazać się kreatywnością oraz zdolnościami po części plastycznymi. Trzeba będzie przekształcić swoje zdjęcie w jednego z wojowników G-Master. Mowa tutaj o Red Eagle, Black Hawk, Gold Phoenix lub Silver Crow.

Technika jest dowolna i można do tego użyć, zarówno oficjalnej aplikacji Konkursu lub dowolnego programu graficznego.

Dołącz do załogi G-Master - nowy konkurs od iiyama

Najciekawsze oraz najbardziej kreatywne prace nagradzane będą monitorami. Za zajęcie pierwszego miejsca w 4 poszczególnych kategoriach do wygrania będą kolejno G-Master GB2560HSU, G-Master G2530HSU, G-Master G3266HS, G-Master GB2730QSU. Dla pozostałych uczestników przygotowano nagrody pocieszenia, wśród których znaleźć można 10 bluz G-Master, 25 koszulek e-sportowych G-Master, 25 czapeczek G-Master, 40 plecaczków G-Master.

Konkurs potrwa do 09.11.2018 r. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 19.11.2018 na stronie G-Master Dołącz do załogi oraz na Facebooku iiyama.