Do składu Astralis po urlopie wraca Lukas „gla1ve” Rossander

0
Fot. ESL

Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że urlop zdrowotny który wziął na jeszcze w maju prowadzący Astralis, Lukas „gla1ve” Rossander powraca do głównego składu drużyny. Ta informacja pojawiła się przed pierwszym meczem Astralis vs. Complexity w ramach 12. sezonu ESL Pro League. Co ciekawe, zastanawiano się nad tym, kto będzie w takim razie na rezerwie. Jak się okazało, rezerwowym zawodnikiem duńskiej organizacji został nie kto inny, jak Patrick „es3tag” Hansen.

Sam Lukas „gla1ve” Rossander w maju bieżącego roku napisał w swoich mediach społecznościowych post:

„Od dłuższego czasu występują u mnie objawy stresu i wypalenia. Moi koledzy oraz Astralis próbowali wielu różnych rzeczy, bo pomóc mi przezwyciężyć tę przeszkodę. Niemniej nie udało się i wspólnie z moim lekarzem uznaliśmy, iż potrzebuję przerwy, wobec czego wczoraj złożyłem w organizacji wniosek o urlop zdrowotny. Wykorzystam trzy najbliższe miesiące, by w pełni odpocząć, a następnie powrócę do drużyny”.

Trzy miesięczna przerwa w grze została zakończona i Lukas Rossander ponownie zawitał do składu Astralis, w którym zastąpił Patricka „es3taga” Hansena. W wydaniu oświadczeniu przez duńską organizację pojawiła się informacja, w której napisano że na razie jest to pierwszy mecz w ESL Pro League. Co zatem będzie dalej w zespole? Od pewnego czasu wiadomo, że Astralis to nie pięciu graczy, a siedmiu. Oprócz Patricka Hansena jest również Andreas „Xyp9x” Højsleth, który chwilę po Lukasie poszedł również na urlop. Rotacjami pomiędzy składem i zawodnikami będzie zarządzał trener, Danny „zonic” Sørensen. 

A o swoim powrocie do głównego składu Astralis, Lukas „gla1ve” Rossander pisze tak:

„Jestem niesamowicie podekscytowany powrotem na serwer. Trudno powiedzieć, w jakiej formie będę w spotkaniu z Complexity, ale w ostatnim czasie odbyliśmy kilka naprawdę dobrych sesji treningowych. Integracja dwóch nowych zawodników przebiega dobrze, wręcz nie mogę się już doczekać gry z moimi dawnymi kolegami, jak również z es3tagiem i Bubzkjim. Obaj spisywali się bardzo dobrze”.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments