Diablo Immortal
Diablo Immortal

W trakcie tegorocznej edycji konwentu Blizzcon swojej zapowiedzi doczekała się kolejna nowa gra studia Blizzard Entertainment. Jest nią Diablo: Immortal, które będzie ku zaskoczeniu większości fanów tytułem dostępnym tylko na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Diablo: Immortal w zamierzeniu twórców ma być efektem współpracy firmy Blizzard Entertainment z chińskim studiem NetEase w celu stworzenia pierwszej całkowicie mobilnej odsłony popularnej serii z gatunku hack’n’slash. Akcja Nieśmiertelnego ma się dziać pięć lat po akcji przedstawionej w dodatku do Diablo II i pozwoli graczom wcielić się w jedną z sześciu klas postaci w ogromnej, wieloosobowej potyczce z hordami demonów.

Diablo Immortal - Demon Hunter

Na drodze graczy ma ponownie stanąć ogromna liczba sług tytułowego Diablo, wliczając w to różnych bossów. Diablo: Immortal jednak nie zostawi nas samych, gdyż w trakcie rozgrywki zawsze będziemy mogli liczyć na pomoc innych graczy, którzy będą mogli być częścią naszej drużyny.

Diablo Immortal - walka z bossem

Patrząc na odbiór nowego tytułu przez fanów, Diablo: Immortal spotkał się z ogromną falą krytyki ze strony społeczności. Skrytykowana została głównie przeciętna forma prezentacji gry, brak zapowiedzi następcy Diablo 3 na komputery osobiste oraz współpraca firmy Blizzard ze słynącym z wątpliwej sławy chińskim studiem NetEase. Niemniej jednak w razie zainteresowania ze strony społeczności otwarto możliwość zapisów do beta testów Diablo: Immortal na platformie Google Play. Zapisy dla posiadaczy systemu iOS mają ruszyć nieco później.


2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.