Detroit: Become Human – każda decyzja wpływa na historię gry

1

Paryskie studio Quantic Dream S.A. udostępniło grę Detroit: Become Human na komputery osobiste. Tytuł ten do tej pory był dostępny ekskluzywnie na platformę PlayStation 4. Od teraz można go już kupić za pośrednictwem sklepu Epic Games za 139 zł. Warto nadmienić, że twórcy udostępnili także darmowe demo, oferujące scenę otwarcia gry. Przeprojektowano cały interfejs i opracowano nowy silnik, który ma pozwolić na rozgrywkę w rozdzielczości 4K.

Akcja Detroit: Become Human osadzona została w bliskiej przyszłości. Technologia rozwinęła się do punktu, w którym androidy są wszędzie. Mówią, poruszają się i zachowują jak ludzie, ale są tylko maszynami, które służą mieszkańcom.

Gracze będą mieli okazję kształtować oraz doświadczać zawiłej i intensywnej narracji opowiedzianej oczami trzech różnych androidów: Kary, Connora i Markusa. Każdy z nich doświadczy wielu dylematów moralnych, które determinują losy jego raz całego miasta Detroit. Raz podjęta decyzja, wpływa na przebieg całej historii. Gracze mogą być zmuszeni powtarzać wielokrotnie etapy, aby doświadczyć różnych finałów historii.

W produkcję gry zaangażowano sporo znanych aktorów: Jesse Williamsa (Grey’s Anatomy), Clancy Brown (Carnivale), Lance’a Henriksena (Aliens) i Valorie Curry (Twilight). Ścieżka dźwiękowa została skomponowana przez Nimę Fakhrara, Philipa Shepparda i Johna Paesano (Dragons: Riders of Berk).

Detroit: Become Human


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Game Ready Driver 441.61. Zostały one zoptymalizowane dla gier MechWarrior 5: Mercenaries i Detroit: Become Human. Pierwsza z nich to możliwość wcielenia się w pilota potężnych kombinezonów […]