Destiny 2 – wciel się w Strażnika i ocal resztki ludzkości

0

Studio Bungie i wydawca Activision Publishing opublikowali grę Destiny 2. Fabuła nowej części pozwoli wszystkim cieszyć się heroiczną, ukazaną z kinowym rozmachem podróżą, tak w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi. W Destiny 2 upadł azyl ludzkości, jakim było ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi, a jego ruiny okupuje nowy, potężny wróg wraz ze swą elitarną armią znaną jako Czerwony Legion. Każdy z graczy stworzy swą postać zwaną „Strażnikiem”.

Będzie to jeden z wybrańców chroniących ludzką rasę. Wcielając się w Strażników, w Destiny 2 gracze staną przed zadaniem opanowania nowych umiejętności, zdobycia potężnych broni, zjednoczenia sił strzegących miasta i wspólnego uderzenia w przeciwnika, by odzyskać stracony dom.

Tytuł oferuje pełną dramatyzmu kinową kampanię fabularną oraz mnóstwo aktywności dla każdego gracza. Prócz tego użytkownicy uraczą się wspaniałą rozgrywką wieloosobową. Gra jest przygotowywana we współpracy z firmą NVIDIA i została przygotowana w jakości 4K z płynnością 60 klatek na sekundę.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Bungie i wydawca Activision Publishing opublikowali grę Destiny 2 na komputery osobiste. Tytuł zadebiutował na konsolę PS4 już 6 września 2017 roku. Jednakże z związku z podpisaną umową z Sony, gra mogłaby być dostępna jedynie na […]