Destiny 2 otrzymuje drugie rozszerzenie o nazwie Warmind

0

Bungie, Vicarious Visions i Activision ogłosili udostępnienie dodatku Warmind do gry Destiny 2. Jest to obecnie drugie oficjalne rozszerzenie, które wprowadza nowe wyposażenie, rozbudowany endgame, szereg aktywności, całkowicie nową opowieść skupioną wokół postaci Any Bray, a na dokładkę epicką walkę z bossem, który podda umiejętności graczy najwyższej próbie.

Dodatek poszerza uniwersum Destiny 2 i jest dedykowany weteranom i powracającym graczom, którzy chcą poznać kolejny rozdział historii. Gracze trafiają pod skute lodem, polarne czapy Marsa, aby oddać się nowym przygodom i aktywnościom. Pojawił się Protokoł Eskalacji – tryb, w którym gracze będą musieli zmierzyć się z coraz to silniejszymi falami bojowników Roju.

Dzisiaj także pojawi się tryb o nazwie Iglica Gwiazd. Oddaje on w ręce graczy nowy obszar, wraz z nowym bossem do pokonania i unikatowymi nagrodami do zdobycia.

Ponadto dodatek Warmind to także rozpoczęcie 3 sezonu, obejmującego wszystkich graczy Destiny 2; z potężnymi wzmocnieniami dla egzotycznych broni, rankingowymi potyczkami w Tyglu, nowymi mapami dla formatu PvP, prywatnymi meczami, dodatkowym miejscem w schowku i jeszcze więcej.

Destiny 2 Warmind można zakupić oddzielenie lub w ramach Karnetu na dodatki Destiny 2.